Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiU
Okładka FAST Racing Neo (WiiU)
OkładkaFAST Racing Neo (WiiU)

FAST Racing Neo WiiU

Futurystyczna gra wyścigowa ekipy Shin’en Multimedia, będąca kontynuacją produkcji FAST Racing League z konsoli Wii, nawiązującej do kultowej serii F-Zero z lat 90.

Wyścigi | science fiction | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FAST Racing Neo Premiera WiiU

10grudnia2015

Nintendo eShop

10grudnia2015

producent: Shin'en Multimedia wydawca: Shin'en Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FAST Racing Neo

Rise: Race The Future

FAST Racing Neo to wydana na konsoli Wii U kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej FAST: Racing League, która zadebiutowała wiosną 2011 roku w usłudze WiiWare. Obie gry opracowane przez niemieckie studio Shin’en Multimedia kontynuują tradycję kultowej serii wyścigowej F-Zero, której kolejne odsłony ukazywały się w latach 1990-2003 na konsolach z rodziny Nintendo.

Akcja gry toczy się w XXII wieku, w którym dzięki najnowszym zdobyczom techniki upowszechniły się widowiskowe wyścigi nowoczesnych, antygrawitacyjnych bolidów. Dyscyplina ta szybko stała się ogólnoświatową pasją, a miliony telewidzów regularnie śledziły zmagania najodważniejszych kierowców na specjalnie przygotowanych trasach w różnych częściach świata.

FAST Racing Neo w ogólnych założeniach nie odbiega znacząco od swojej poprzedniczki, oferując zestaw kilku futurystycznych bolidów o różnych parametrach, które odblokowujemy sukcesywnie w miarę postępów rozgrywki. Wyścigowe zmagania toczą się szeregu zróżnicowanych trasach, osadzonych w zróżnicowanych sceneriach. W grze nie zabrakło też znanych z pierwowzoru power-upów, których umiejętne wykorzystanie podczas wyścigu może zapewnić graczom cenną przewagę nad konkurentami.

W porównaniu ze stojącym na wysokim poziomie FAST: Racing League, jej kontynuacja na konsoli Wii U prezentuje się jeszcze lepiej, oferując niezwykle dynamiczną rozgrywkę i płynną animację, działającą w rozdzielczości 720p i 60 klatkach na sekundę.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI FAST Racing Neo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

FAST Racing Neo Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii U

Nintendo Wii U

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo eShop