Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2015, 14:00

autor: shav

Dreamfall: Chapters – poznaliśmy datę premiery trzeciego epizodu

Studio Red Thread Games, autorzy Dreamfall: Chapters, ujawniło datę premiery trzeciego epizodu tej przygodówki. Zadebiutuje on już w najbliższy czwartek, 25 czerwca.

Główni bohaterowie nieco zmienili się od ostatniego epizodu. - Dreamfall: Chapters – poznaliśmy datę premiery trzeciego epizodu - wiadomość - 2015-06-22
Główni bohaterowie nieco zmienili się od ostatniego epizodu.

Kolejny, trzeci epizod Dreamfall: Chapters, zatytułowany Realms, pojawi się 25 czerwca. Kontynuuje on rozpoczęte wcześniej wątki i przedstawia dalsze losy dwójki bohaterów – Zoë Castillo i Kiana Alvane’a, przemierzających równoległe światy: cyberpunkowy Stark i fantastyczną Arkadię.

Dreamfall: Chapters to kontynuacja świetnie przyjętych przygodówek The Longest Journey i Dreamfall. Podobnie jak w przypadku poprzedniczek, tak i tutaj mamy do czynienia z grą przygodową, nastawioną na wciągającą, niejednoznaczną historię i liczne wybory moralne. W odróżnieniu od produkcji studia Telltale Games, poszczególnych epizodów Dreamfall: Chapters nie kupimy osobno – za grę płacimy raz, a kolejne rozszerzenia otrzymujemy jako bezpłatne aktualizacje.

Gra została ufundowana dzięki kampanii w serwisie Kickstarter. Projekt zebrał ponad 1,5 miliona dolarów, czyli niemal dwukrotnie więcej niż zakładano.

Dreamfall: Chapters możecie kupić w Humble Store, GOG i Steam, a jej standardowa cena to ok. 125 zł. Na platformie firmy Valve jeszcze przez 5 godzin możecie skorzystać z promocyjnej oferty, dzięki której grę nabędziecie za ok. 82 zł.