Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2007, 14:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wideorelacja z pokazu Mass Effecta

Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej ekipy z MTV prezentujemy Wam materiał filmowy z prezentacji gry Mass Effect, która odbyła się na początku września w Hamburgu.

Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej ekipy z MTV prezentujemy Wam materiał filmowy z prezentacji gry Mass Effect, która odbyła się na początku września w Hamburgu. Wprawdzie jako jedyni z redakcji polskich serwisów internetowych mogliśmy sprawdzić grę w akcji i porozmawiać z jednym z szefów BioWare, Gregiem Zeschukiem, ale pech chciał, że na pokazie zabrakło naszej kamery. Poniższy materiał jest więc pierwszym owocem kooperacji serwisu GRY-OnLine i MTV: ekipa telewizyjna zajęła się kręceniem wydarzenia, a my – montażem. Wszystko to oczywiście dla Waszej przyjemności – Mass Effect to gra, którą naprawdę warto zobaczyć w akcji.

Relację będziecie mogli obejrzeć również na antenie MTV, w poświęconym częściowo grom programie Popcorn. Premiera odcinka o Mass Effect odbędzie się w czwartek, 27 września o 15.30. Powtórki zobaczycie w sobotę, 29 września o 12:00 i dzień później, w niedzielę, o 20:30.

Wideorelacja z pokazu Mass Effecta - ilustracja #1