Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2007, 11:40

autor: Metatron

Twórcy modów do Total War stworzą własną grę

Firma The Lordz, znana dotąd z wydania modów do gry Total War pozwalających graczom uczestniczyć w kampanii napoleońskiej (Napoleonic Total War) i w amerykańskiej wojnie o niepodległość i późniejszej wojnie secesyjnej (American Total War) postanowiła stworzyć własną grę.

Firma The Lordz, znana dotąd z wydania modów do gry Total War pozwalających graczom uczestniczyć w kampanii napoleońskiej (Napoleonic Total War) i w amerykańskiej wojnie o niepodległość i późniejszej wojnie secesyjnej (American Total War) postanowiła stworzyć własną grę. Jako Lordz Game Studio nawiązała porozumienie z Slitherine Software, na mocy którego przygotuje własną produkcję osadzoną w czasach wojen napoleońskich.

Twórcy modów do Total War stworzą własną grę - ilustracja #1

Tytuł będzie historyczną grą strategiczną wykorzystującą opracowany przez Slitherine silnik Arcane Legion, nagrodzony podczas Independent Games Festival. Na razie jest zbyt wcześnie, by podawać jakieś konkrety odnośnie nadchodzącej produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie pozwalała na rozgrywkę w trybie dla jednego i dla wielu graczy, a także posiadała rozbudowaną kampanię.

Twórcy modów do Total War stworzą własną grę - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.