Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 marca 2007, 17:58

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Trzecie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne!

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 07 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj do pobrania jest już trzecie uaktualnienie.

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 07 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj do pobrania jest już trzecie uaktualnienie.

Wzbogaca ono Encyklopedię o prawie 300 nowych, szczegółowo opisanych gier, kilkadziesiąt kodów oraz 78 trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły.

Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników, m. in. do takich przebojów jak Pro Evolution Soccer 6, The Sims: Historie z życia wzięte, Infernal, Battlestations: Midway. Dla miłośników przygodówek przygotowaliśmy poradnik do gry Sherlock Holmes: Przebudzenie.

W sumie od kioskowego debiutu Encyklopedia została wzbogacona o 56 kompletnych poradników!

Trzecie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować uprzednio zarejestrowaną Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 07 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Trzecie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 07 to piąta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmuje ponad 8000 gier na 10 platform sprzętowych, w tym na wszystkie konsole nowej generacji. Wielka Encyklopedia Gier 07 została wydana tylko w wersji DVD – krążek zawiera ponad 8 GB danych! Obok szczegółowo opisanych gier, tekstów publicystycznych, kodów i trainerów, w Encyklopedii znajduje się ponad pół tysiąca kompletnych poradników do najważniejszych gier. Ponadto liczba filmów wzrosła do ponad dwóch tysięcy, w tym ponad tysiąc z nich jest w lepszej jakości niż w ubiegłym roku. Nowością w tegorocznej edycji są także oceny PEGI do ponad 3000 gier.

Wszystko dostępne jest od 29 listopada we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl/