Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2009, 14:09

autor: Darx

Tiger Woods PGA Tour 10 zapowiedziany

Electronic Arts poinformowało o planach wydania kolejnego tytułu z najlepiej sprzedającej się serii gier golfowych w historii.

Electronic Arts poinformowało o planach wydaniakolejnego tytułu z najlepiej sprzedającej się serii gier golfowych w historii.

Tiger Woods PGA Tour 10 przeniesie graczy w świat turniejowego golfa, umożliwiając nam doświadczanie napięć i emocji, towarzyszących uczestnikom biorącym udział w takich zawodach, jak: U.S. Open, USGA Championship. Warto nadmienić, że po raz pierwszy pojawiają się one w serii, podobnie zresztą jak oficjalne reguły golfowe USGA (United States Golf Association).

Całość ma być utrzymana w „stylu przekazu telewizyjnego”, a zadbać o to ma specjalna prezentacja wizualna, a także para znanych w Stanach Zjednoczonych komentatorów sportowych - Scott Van Pelt oraz Kelly Tilghman - pracujących na co dzień dla stacji ESPN oraz Golf Channel.

Nowością w stosunku do poprzednich części cyklu będzie też wprowadzenie dynamicznego systemu pogody. Po włączeniu odpowiedniej opcji, gra pobierze dane z portalu Weather.com, odzwierciedlając rzeczywiste warunki pogodowe, na wirtualnym odpowiedniku danego pola golfowego. Oczywiście będzie to miało znaczny wpływ na zachowanie się piłki podczas zabawy, wymagając od gracza dostosowania swoich uderzeń do panującej w danym momencie aury.

Nowy Tiger Woods pojawi się na konsolach PS3, PS2, PSP, X360 oraz Wii w czerwcu tego roku.

Tiger Woods PGA Tour 10 zapowiedziany - ilustracja #1

Ciekawe jak zachowa się gra, gdy w rzeczywistości nadciągnie huragan...