Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2009, 14:31

Powstają LEGO Harry Potter i drugi LEGO Indiana Jones

Pojawiły się nieoficjalne potwierdzenia spekulacji dotyczących kolejnych LEGO-gier na podstawie znanych filmów. Traveller’s Tales na pewno przygotowuje dwa nowe tytuły.

Pojawiły się nieoficjalne potwierdzenia spekulacji dotyczących kolejnych LEGO-gier na podstawie znanych filmów. Traveller’s Tales na pewno przygotowuje dwa nowe tytuły.

Animator ze studia TT – Charlotte Parker – ujawniła fakt, że obecnie pracuje nad dwiema grami dla brytyjskiego developera. „Jestem animatorem cut-scenek do gier LEGO Harry Potter i LEGO Indiana Jones: Kingdom of a Crystall Skull, które są we wczesnych fazach produkcji” - było napisane w udostępnionym w Internecie CV pani Parker. Zapytana o te gry przez redaktorów serwisu VG247, potwierdziła ich istnienie, ale nie mogła zdradzić nic więcej, bo tytuły te nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Taki rozwój sytuacji raczej nie jest na rękę odpowiedzialnym za filmowe licencje/gry firmom, więc wpis w CV został już zmieniony.

Krótko mówiąc – potwierdzone zostały spekulacje dotyczące obu gier – mówiło się o możliwości stworzenia gry na bazie najnowszego filmu z Indym oraz na bazie przygód młodego czarodzieja, i proszę, oto są! Klockowy Harry Potter jednak ma się pojawić najwcześniej w przyszłym roku, a Indiana – czas pokaże. W tym momencie pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Traveller’s Tales i mieć nadzieję, że pani animator nie została bardzo zrugana przez szefów.

Powstają LEGO Harry Potter i drugi LEGO Indiana Jones - ilustracja #1
Coś takiego, ale w komputerze - dziesięciolatkowie i ich starsze rodzeństwo zapewne eksplodują z radości.