Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Bracken Tor: The Time of Tooth and Claw (PC)
OkładkaBracken Tor: The Time of Tooth and Claw (PC)

Bracken Tor: The Time of Tooth and Claw PC

Horrorowa przygodówka typu point&click. W roli szukającego sensacji dziennikarza staramy się wyjaśnić sprawę brutalnego morderstwa w okolicy starożytnej kamiennej formacji Bracken Tor.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bracken Tor: The Time of Tooth and Claw Premiera PC

31października2011

producent: Shadow Tor Studios wydawca: Iceberg Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bracken Tor to przygodówka typu poin&click stworzona przez grupę Shadow Tor Studios. Gra pod wieloma względami przypomina poprzednią produkcję tych twórców - Barrow Hill.

Wieki temu wrzosowiska wokół tajemniczej kamiennej formacji Bracken Tor zamieszkiwały potężne bestie polujące na ludzi. W końcu jednak nasi przodkowie znaleźli sposób na ich pokonanie i doprowadzili do wymarcia całego gatunku. Ostatnio na tym terenie dochodzi do bardzo brutalnego morderstwa, które najprawdopodobniej nie jest dziełem człowieka. Mówi się, że to sprawka bestii, które powróciły, aby zemścić się na swoich oprawcach. Wcielamy się tu rolę wiecznie poszukującego sensacji dziennikarza, który postanawia spędzić samotnie noc w tytułowym Bracken Tor i sprawdzić, co naprawdę dzieje się w tym ponoć przeklętym miejscu oraz wyjaśnić sprawę morderstwa. Szybko okazuje się jednak, że wrzosowiska nie będą jedynym koszmarnym terenem jaki tej nocy odwiedzimy - aby przetrwać będziemy musieli odbyć podróż w czasie aż do epoki brązu i poznać mroczne sekrety prymitywnych ludzi.

Oprócz typowych zagadek logicznych w Bracken Tor czekają na nas również inne zadania - na przykład niektórych wskazówek dostarczą nam gazety i lokalne audycje radiowe. Ponadto nie raz będziemy musieli wykorzystać różne elementy otoczenia do obrony przed atakiem bestii. Rozgrywka przedstawiana jest z perspektywy pierwszej osoby, co pozwala lepiej wczuć się w prowadzoną postać. Poczucie zagrożenia buduje także muzyka i efekty dźwiękowe.

Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bracken Tor: The Time of Tooth and Claw: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bracken Tor: The Time of Tooth and Claw Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (Geforce GTX 280 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista