Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2003, 08:30

autor: ComCo

The Sims: Superstar „ozłocony”

Trochę później, niż początkowo planowano, ale jednak... Otóż korporacja Electronic Arts poinformowała o zakończeniu procesu produkcyjnego (status „gold”) kolejnego rozszerzenia do gry The Sims, noszącego podtytuł Superstar (po naszemu: Gwiazdor). Pełna wersja trafiła już do tłoczni, zaś jej amerykańska premiera została wyznaczona na 13 maja.

Trochę później, niż początkowo planowano, ale jednak... Otóż korporacja Electronic Arts poinformowała o zakończeniu procesu produkcyjnego (status "gold") kolejnego rozszerzenia do gry The Sims, noszącego podtytuł Superstar (po naszemu: Gwiazdor). Pełna wersja trafiła już do tłoczni, zaś jej amerykańska premiera została wyznaczona na 13 maja.

Dodatek, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nam wprowadzić naszego sim'a do świata show-biznesu. Zanim jednak stanie się on gwiazdą muzyki, filmu czy mody, czeka nas mnóstwo pracy nad rozwijaniem jego talentu i angażowaniem go w kolejne projekty, które mogą przynieść sławę (oraz wirtualne pieniądze oczywiście).

The Sims: Superstar dodaje do oryginału nowe opcje rozgrywki, sposoby interakcji z innymi simami, mnóstwo nowych obiektów, a także - po raz pierwszy w serii - lokację "Studio Town", pozwalającą śledzić poczynania naszego podopiecznego w jego miejscu pracy.

Polskim wydawcą rozszerzenia jest firma Cenega Poland.

Więcej informacji: