Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2003

Kolejna runda łatania strategii

Mariusz Klamra, 2 maja 2003, 15:38

Miłośnicy gier strategicznych są w szczególny sposób poszkodowani przez modną taktykę wypuszczania przez producentów na rynek niedopracowanych gier i „łatania” ich później. Dał temu wyraz Berger w naszym ostatnim artykule „Patch w modzie...”. Jego obserwacje potwierdza przykład najnowszego patcha do Hearts of Iron (II Wojna Światowa), który ukazał się przedwczoraj, oraz do Master of Orion III, który ma pojawić się w najbliższych dniach.

Tydzień Poradników DZIEŃ PIĄTY: Divine Divinity

Sznur, 2 maja 2003, 15:37

Piątym poradnikiem jest obszerny opis Divine Divinity, niezwykle ciekawego cRPG, w którym twórcom udało się połączyć grywalność Diablo z rozmachem Baldur’s Gate. W poradniku znajdziecie listę wszystkich questów, uwzględniając możliwie dużo sposobów ich rozwiązywania, oraz mapy najważniejszych lokacji z zaznaczonymi kluczowymi punktami. To już ostatni materiał opublikowany w niezwykle intensywnym Tygodniu Poradników na Gry-OnLine. Nie martwcie się jednak, kolejne solucje trafią na nasze strony już w przyszłym tygodniu =)

Colin McRae Rally 04 - Codemasters potwierdza kolejną część serii
Colin McRae Rally 04 - Codemasters potwierdza kolejną część serii

Fajek, 2 maja 2003, 13:36

Posiadacze komputerów klasy PC nie mieli jeszcze okazji zagrać w trzecią część gry Colin McRae Rally, tymczasem firma Codemasters, twórca serii CMR potwierdził, że czwarta odsłona tej najbardziej znanej gry rajdowej jest w produkcji i nosi tytuł Colin McRae Rally 04.

Tomb Raider: The Angel of Darkness dopiero po wakacjach
Tomb Raider: The Angel of Darkness dopiero po wakacjach

Solnica, 2 maja 2003, 13:10

Będzie to niestety kolejna zła wiadomość dla wszystkich fanów Lary Croft, oczekujących z niecierpliwością na pojawienie się na półkach sklepowych Tomb Raider: The Angel of Darkness. Na stronie internetowej pracującego nad grą zespołu Core Design pojawiła się mianowicie informacja z której wynika, iż premiera najnowszej części przygód pani archeolog przesunięta została na czwarty kwartał tego roku.

World of Warcraft – garść nowych informacji

ComCo, 2 maja 2003, 09:53

Autorzy z zespołu Blizzard Entertainment nie ustają w informowaniu graczy o swojej najnowszej produkcji z gatunku MMORPG, rozgrywanej w dobrze znanym świecie Warcrafta, tj. World of Warcraft. Tym razem ujawnili, iż Nocne Elfy będą kolejną - z grywalnych w pełnej wersji - ras, a także podali krótką notkę dotyczącą beta-testów powyższego programu.

Eidos na targach E3 – wysyp hitów!

ComCo, 2 maja 2003, 09:04

W gronie wydawców, którzy zapowiedzieli swoją obecność na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo (14-16 maja; Los Angeles), nie mogło zabraknąć firmy Eidos Interactive. Rzeczona korporacja, dla wszystkich osób odwiedzających tę ekspozycję, przygotowuje pokazy dziewięciu, bardzo ciekawie zapowiadających się produkcji, wśród jakich znajdziemy m.in. Tomb Raider: The Angel of Darkness, Thief 3, Commandos 3: Destination Berlin...

The Sims: Superstar „ozłocony”

ComCo, 2 maja 2003, 08:30

Trochę później, niż początkowo planowano, ale jednak... Otóż korporacja Electronic Arts poinformowała o zakończeniu procesu produkcyjnego (status „gold”) kolejnego rozszerzenia do gry The Sims, noszącego podtytuł Superstar (po naszemu: Gwiazdor). Pełna wersja trafiła już do tłoczni, zaś jej amerykańska premiera została wyznaczona na 13 maja.

Unreal Tournament 2004 oficjalnie w produkcji!
Unreal Tournament 2004 oficjalnie w produkcji!

Łosiu, 2 maja 2003, 08:19

Wczoraj, jeden z większych zachodnich sklepów internetowych GameStop zamieścił w swej ofercie nowy produkt, grę o tytule „Unreal Tournament 2004” o planowanym terminie premiery 18 listopada tego roku, i rozpoczął jej przedsprzedaż (cena $49.99). Naturalnie wzbudziło to spore poruszenie w kręgach fanów serii UT. Pierwszym, który skontaktował się z przedstawicielami Epic Games (Steve Polge oraz Mark Rein) prosząc o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, był jeden z prowadzących serwis Djgenerationx. Odpowiedź, jaką otrzymał była więcej niż zadowalająca, aczkolwiek nie do końca jednoznaczna. Natomiast francuski serwis Factornews całkowicie rozwiał nasze wątpliwości - „Unreal Tournament 2004” jest oficjalnie produkowany!