Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 maja 2003

Metal Gear Solid 2: Substance - poradnik

Sznur, 15 maja 2003, 16:11

Do działu poradników trafił kolejny bogato ilustrowany opis przejścia, tym razem do wielkiego konsolowego hitu - taktycznej gry szpiegowskiej Metal Gear Solid 2: Substance. W opinii wielu graczy, łącznie z autorem poradnika, gra jest dość liniowa i niezbyt skomplikowana, jednak wszystko to traci na znaczeniu w zderzeniu z wybuchową i trzymającą w napięciu fabułą oraz perfekcyjnym wstawkom filmowym, którymi, dzięki poradnikowi, będziecie mogli cieszyć oczy znacznie szybciej.

Nie samym PieCem człowiek żyje...

Void, 15 maja 2003, 14:31

Aby wszem i wobec jasnym się stało, iż z nie jednego PieCa chleb jemy, postanowiliśmy udowodnić, że w natłoku nowych wieści nie zapominamy również o posiadaczach innych platform, na których możliwe jest skuteczne gier odtwarzanie. Tym razem coś dla tych, którzy stali się dumnymi posiadaczami produktu sygnowanego charakterystycznym godłem pewnej firmy z Redmond. Znać, iż nikt o nich nie zapomina i nowe tytuły sypią się jak z rogu obfitości...

Tony Hawk's Underground - czyli kolejny Tony, tym razem w nieco zmienionej formie
Tony Hawk's Underground - czyli kolejny Tony, tym razem w nieco zmienionej formie

Łosiu, 15 maja 2003, 13:00

No i mamy następną miłą niespodziankę, którą na targach E3 (w tym przypadku) zafundowała nam korporacja Activision. Mowa o kolejnej, właśnie zaprezentowanej światu, grze z cyklu Tony Hawk, o tytule zrywającym ze znaną do tej pory numeracją 1 - 4, tj. „Tony Hawk's Underground”. Za taką zmianą wizerunku, kryje się coś więcej niż tylko marketing. Z tego co przekazano prasie znacznie zmieniona została koncepcja tej serii...

Ojcowie rodziny układów graficznych GeForce lansują grę Abducted

eLKaeR, 15 maja 2003, 11:32

Futurystyczna hybryda przygodówki i gry akcji, nosząca tytuł Abducted i przygotowywana przez studio Contraband Entertainment, zyskała właśnie potężnego patrona w postaci korporacji nVidia. Ta ostatnia prezentuje obecnie ową pozycję na swoim stoisku targowym w Los Angeles.

Ciekawostki z E3

Łosiu, 15 maja 2003, 09:45

Mój mały „zlepek” lakonicznych, ciekawych i niepowiązanych ze sobą rewelacji z E3 rozpocznę od tego, iż drugi z zapowiedzianych w zeszłym roku dodatków do Neverwinter Nights zyskał już oficjalny tytuł „Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark” i posiada stronę internetową, na której znajdziecie jego logo. Zespół Firaxis i Sid Meier prócz ujawnienia kolejnej odsłony Piratów, zapowiedział również oficjalny dodatek do Civilization III o podtytule „Conquests” (szczegółów na jego temat brak).

Dodatek do Galactic Civilizations

Łosiu, 15 maja 2003, 08:50

Na trwających obecnie targach E3, firma Strategy First oraz zespół Stardock Systems Inc podały do wiadomości, iż latem tego roku wypuszczą darmowy dodatek do udanej gwiezdnej strategii zatytułowanej - Galactic Civilizations.

Sid Meier’s Pirates 2 - marzenie stało się rzeczywistością

Łosiu, 15 maja 2003, 08:38

Na kilka dni przed rozpoczęciem się targów E3 Sid Meier, człowiek stojący m.in. za legendarną serią Civilization, oświadczył, że w czasie targów ujawni swój najnowszy projekt... i tak też się stało. Początkowo spekulowano na temat czwartej części Cywilizacji, jednakże to, co powiedziano przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Otóż, po blisko 15 latach oczekiwań doczekamy się w końcu kolejnej części niezapomnianych Piratów!.

Szaleństwa część trzecia...

Void, 15 maja 2003, 07:40

Szaleńcze wyścigi po ulicach miast w cudownych, grzmiących setkami koni mechanicznych samochodach to jest to, co wielu prawdziwych facetów uważa za najwspanialszą zabawę. Na szczęście zdecydowana większość z nich ogranicza swoje rajdowe poczynania do niszczenia kontrolerów i klawiatur. Tymi pozostałymi zajmują się przeważnie panowie w niebieskich, a w ostateczności w białych mundurkach...

Jeśli kiedyś zazdrościłeś Hugh Hefnerowi...

Void, 15 maja 2003, 07:36

„Playboy”, to znane na całym świecie czasopismo, którego nabywcami w zdecydowanej większości są przedstawiciele tej brzydszej połowy ludzkości. Mimo, iż niesie ono ze sobą wiele wartości intelektualnych, a autorami artykułów bywają najznamienitsi pisarze, to na sam dźwięk tego tytułu, odruchowo kojarzymy go z jednym...

Booth babes na targach E3 2003

eLKaeR, 15 maja 2003, 07:05

Chociaż zdecydowaną większość ludzi, skupionych wokół elektroniczno-rozrywkowych imprez ekspozycyjnych, stanowią mężczyźni, to można także odnotować obecność czynnika kobiecego. To właśnie niewiasty bardzo często występują w roli bezpośredniej obsługi stoisk poszczególnych wystawców, pełniąc również funkcje swoistych elementów dekoracyjnych. Nierzadko panie wykorzystują swoje ubrania i obnażone części ciała jako powierzchnie reklamowe. Nie powinno zatem nikogo dziwić ograniczenie wiekowe, zabraniające wstępu na targi Electronic Entertainment Expo osobom, które nie ukończyły osiemnastego roku życia.

Resident Evil: Outbreak ucieszy entuzjastów sieciowej zabawy wieloosobowej
Resident Evil: Outbreak ucieszy entuzjastów sieciowej zabawy wieloosobowej

eLKaeR, 15 maja 2003, 06:55

Na temat przeniesienia popularnej serii Resident Evil w wymiar online spekulowano już od dawna. Jednakże owe przypuszczenia znalazły potwierdzenie dopiero teraz, ponieważ oficjalnie zapowiedziano kolejną odsłonę rzeczonego cyklu, noszącą podtytuł Outbreak i zadedykowaną platformie Sony PlayStation 2.