Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 maja 2003

Szachy, bijatyka i coś ponadto - Wrath Unleashed od firmy LucasArts
Szachy, bijatyka i coś ponadto - Wrath Unleashed od firmy LucasArts

eLKaeR, 11 maja 2003, 14:44

Ósmą nową grą, którą zaprezentuje korporacja LucasArts podczas zbliżających się targów Electronic Entertainment Expo, ma być Wrath Unleashed. Tytuł ów połączy wirtualną walkę zręcznościową z elementami strategicznymi, a jego docelowymi platformami sprzętowymi są konsole Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox.

Oficjalne witryny dla nadchodzących produkcji
Oficjalne witryny dla nadchodzących produkcji

ComCo, 11 maja 2003, 13:35

Strony internetowe to świetny sposób na wypromowanie najnowszych tytułów oraz pokazanie graczom, czego mogą spodziewać się po pełnej wersji danego dzieła. Najlepiej wiedzą o tym korporacje wydawnicze, zaś trzy z nich - tzn. firmy: Sierra, Arxel Tribe oraz Ubi Soft - uruchomiły w ostatnim czasie oficjalne witryny, dedykowane nadchodzącym produkcjom.

"Łowca Szpiegów" jedzie do Hollywood, czyli kinowa wersja cyklu SpyHunter w produkcji

eLKaeR, 11 maja 2003, 12:12

Najnowszymi propozycjami hollywoodzkiej wytwórni Universal Pictures są m.in. The Hulk, Johnny English oraz 2 Fast 2 Furious (Za Szybcy, Za Wściekli). Autorami scenariusza tego ostatniego obrazu są Michael Brandt i Derek Hass, którzy zostali właśnie zaangażowani do zespołu, tworzącego kinową interpretację serii gier SpyHunter, funkcjonującej w świecie elektronicznej rozrywki od blisko dwudziestu lat.

Radeon 9800 Pro idealną platformą renderującą dla Half-Life 2

eLKaeR, 11 maja 2003, 10:44

Pierwszy publiczny pokaz długo oczekiwanego sequela Half-Life zostanie zorganizowany już za trzy dni w Los Angeles, podczas targów Electronic Entertainment Expo. Do prezentacji wykorzystany będzie komputer PC, wyposażony w kartę graficzną, zbudowaną w oparciu o procesor Radeon 9800 Pro i zawierającą 256 MB pamięci.

Halo razy dwa - pokazy na targach E3

ComCo, 11 maja 2003, 10:22

Targi E3 rozpoczynają się już w środę i śmiało można powiedzieć, że zostaną uznane za największą, tegoroczną imprezę przeznaczoną dla graczy. Sama ekspozycja będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na ilość, a także różnorodność produkcji prezentowanych przez wydawców. Otóż, po kilku latach oczekiwań (pierwsze wzmianki sięgają 2001 roku), firma Bungie zdecydowała się na pokazanie grywalnej wersji gry Halo, dedykowanej komputerom typu PC (nareszcie!)... To jednak nie wszystko - oprócz niej, w akcji ujrzymy również Halo 2 kierowaną do posiadaczy konsoli Xbox!

Morrowind: GotY na konsolę Xbox
Morrowind: GotY na konsolę Xbox

ComCo, 11 maja 2003, 10:14

Rynkowa premiera pełnej wersji Elder Scrolls III: Morrowind na konsoli Xbox, miała miejsce w czerwcu poprzedniego roku. Tytuł ten bardzo szybko zyskał popularność wśród posiadaczy rzeczonego systemu, przez co do siedziby developera - firmy Bethesda Softworks - docierały liczne prośby w sprawie wydania dodatków, zaplanowanych jedynie na komputery typu PC (tj. dostępnego już Tribunal i znajdującego się w produkcji Bloodmoon). Autorzy postanowili spełnić te prośby...