Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 maja 2003

Poradnik: Heroes of Might & Magic IV: Winds of War

Sznur, 29 maja 2003, 17:52

Do poradników dołączył zbiór porad do niezwykle znanej i popularnej strategii turowej Heroes of Might & Magic IV, uwzględniający przede wszystkim najnowszy dodatek do gry, zatytułowany Winds of War. Znajdziecie w nim żywotne informacje dotyczące rozgrywki, bohaterów, rozwoju miast i taktyki walki w fantastycznym świecie „męstwa i magii”.

Serwery Shadowbane zostały "zhackowane"

ComCo, 29 maja 2003, 15:55

Pod koniec marca informowaliśmy Was o premierze kolejnej gry zaliczającej się do gatunku MMOcRPG, czyli Shadowbane. Niestety, wraz ze startem rzeczonego projektu nie pozbyto się kilku rażących błędów (nie poprawiły ich również dotychczasowe poprawki systemowe), przez jakie serwery, na których toczona jest rozgrywka online, padły ofiarą włamania...

Colin McRae Rally 3 - demo już u nas!

Fajek, 29 maja 2003, 14:59

Colin McRae Rally 3 – posiadacze konsol PlayStation 2 oraz Xbox, mogą się cieszyć tą grą już od dłuższego czasu, natomiast posiadacze PC nadal czekają na najlepszą grę rajdową tego roku. Na szczęście już niedługo, gdyż premiera CMR3 będzie miała miejsce już 26 czerwca. Tymczasem aby skrócić Wam oczekiwanie, udostępniamy jako pierwsi na świecie demo Colin McRae Rally 3!

Rainbow Six 3 w wydaniu konsolowym

ComCo, 29 maja 2003, 13:49

Rynkowy debiut pełnej wersji Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield na komputerach typu PC jest już dawno za nami, zaś w chwili obecnej przygotowywane jest oficjalne rozszerzenie do programu, o nazwie Athena Sword. Tymczasem, wydawca rzeczonego tytułu - firma Ubi Soft - zdradził pierwsze informacje dotyczące konsolowych wersji powyższej, taktycznej gry akcji...

Gry wirtualne wpływają na rozwój człowieka także w sposób pozytywny

eLKaeR, 29 maja 2003, 13:23

Naukowcy z amerykańskiego Uniwersytetu w Rochester przeprowadzili ostatnio dwa doświadczenia, których generalna konkluzja przedstawia się następująco: młodzież, spędzająca czas przy wirtualnych grach akcji, cechuje się większą podzielnością uwagi i lepszą umiejętnością przyswajania szybko zmieniających się informacji wizualnych.

3DO ogłasza bankructwo

Łosiu, 29 maja 2003, 09:10

Analitycy już od blisko dwóch lat nie wróżyli dobrze 3DO, sytuacja finansowa firmy ustawicznie się pogarszała, aż niestety doszło do tego, że zarząd zmuszony został ogłosić bankructwo (tj. niewypłacalność finansową). Decyzja ta ma bezpośredni związek z niedawnymi złymi wynikami finansowymi dotyczącymi pierwszego kwartału bieżącego roku (o których pisałem 20 maja).

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory na naszym FTP
Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory na naszym FTP

Łosiu, 29 maja 2003, 09:05

Po miesiącach żmudnej i wytężonej pracy, zespół Splash Damage i firmy id Software oraz Activision udostępniły do pobrania pełną wersję gry akcji/FPS osadzonej w realiach II Wojny Światowej - Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory. Zainteresowanych, a jak sądzę tych nie brakuje, zapraszam do naszego działu Pliki (gra zajmuje 257,8 MB).

Spy Kids 3-D: Game Over, czyli Mali Agenci infiltrują PeCety i konsole GBA

eLKaeR, 29 maja 2003, 07:23

Za niespełna dwa miesiące w amerykańskich kinach rozpocznie się wyświetlanie trzeciej części filmu Spy Kids (Mali Agenci), wyreżyserowanego przez Roberta Rodrigueza i adresowanego przede wszystkim do dzieci. Równolegle na sklepowe półki trafi gra pt. Spy Kids 3-D: Game Over.

PSX zamiast PS3 - pierwsze konkretne informacje nt. nowej konsoli stacjonarnej ze stajni Sony
PSX zamiast PS3 - pierwsze konkretne informacje nt. nowej konsoli stacjonarnej ze stajni Sony

eLKaeR, 29 maja 2003, 07:07

Japońska korporacja Sony postanowiła nareszcie zaprezentować światu następczynię konsoli PlayStation 2. Nowe urządzenie funkcjonować ma pod nazwą handlową PSX - takie określenie stosowano dotychczas potocznie w odniesieniu do pierwszego modelu PS.