Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 29 maja 2003, 09:19

Post Mortem - prace na ukończeniu

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformowała Cenega Poland, prace nad polską wersją niezwykle interesującej gry przygodowej twórców Syberii, studia Microids - Post Mortem - znajdują się obecnie na ukończeniu i wkrótce zostanie ona przekazana do produkcji. Przygody detektywa

Gusa MacPhersona na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom przygodówek, a my przypominamy, że Post Mortem wydane zostanie w edycji DVD w okazyjnej cenie 79,90 złotych i specjalnej, limitowanej edycji kolekcjonerskiej w przystępnej cenie 99,90 złotych.

Po zakończeniu kariery i oddaleniu się w ciche zakątki Paryża, aby zająć się malarstwem, Gus Macpherson nie może uciec od swego prawdziwego zawodu... Były nowojorski detektyw jeszcze raz musi ruszyć do akcji, gdy zostaje zatrudniony przez zmysłową kobietę, aby zbadać sprawę wstrząsających dekapitacji jej siostry i szwagra. Podążając mrocznymi i tajemniczymi uliczkami Paryża i opierając się na swoim „szóstym zmyśle”, Gus odkryje spisek pełen krwi i tajemnych rytuałów oraz artefakt tak stary, jak sam czas!

  • Zapierające dech w piersiach, panoramiczne widoki, które można oglądać w pełnych 360 stopniach.
  • Skomplikowane i intrygujące postacie oraz szczegółowe i realistyczne środowisko 3D.
  • Kilka możliwości przejścia gry, wplecionych w fabułę.
  • Oryginalne i kreatywne zagadki.