Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 maja 2003

Ta wiadomość ulegnie samoistnemu zniszczeniu za dwa dni

Solnica, 17 maja 2003, 15:51

Część z was prawdopodobnie już niejednokrotnie słyszała o nośnikach danych (CD/DVD) ulegających samoistnemu zniszczeniu po upływie jakiegoś określonego przedziału czasu, jednak z pewnością nie spodziewaliście się szybkiego wprowadzenia tej nowości na rynek. Tymczasem korporacja Disneya poinformowała, iż już we wrześniu tego roku uruchomi program pilotowy, który pozwoli przetestować opracowane na jej potrzeby rozwiązanie i latem przyszłego roku wprowadzi je na masową skalę.

Bohaterowie filmu Starship Troopers powrócą do wymiaru elektroniczno-rozrywkowego

eLKaeR, 17 maja 2003, 14:14

Za sprawą umowy, podpisanej właśnie przez wytwórnię Sony Pictures Entertainment i korporację software’ową Empire Interactive, powstanie już niebawem seria gier wirtualnych, nawiązujących do filmu fantastycznonaukowego z 1997 roku pt. Starship Troopers (Żołnierze Kosmosu).

Muzyka, film, rzeczywistość wirtualna - popularny Eminem ciągle ewoluuje artystycznie

eLKaeR, 17 maja 2003, 13:15

Kontrowersyjny amerykański wykonawca muzyki rap, noszący pseudonim Eminem (naprawdę nazywa się Marshall Bruce Mathers III), stanie się niebawem bohaterem nowej gry wirtualnej firmy Conspiracy Entertainment.

Rekordowy Matrix Reloaded
Rekordowy Matrix Reloaded

Solnica, 17 maja 2003, 12:08

AOL Time Warner poinformował, iż w ciągu zaledwie jednego dnia po premierze, wpływy ze sprzedaży biletów na Matrix Reloaded osiągnęły wysokość 42.5 miliona dolarów. Tym samym jest to najlepszy osiągnięty do tej pory wynik otwarcia.

Następne poszlaki w sprawie Starcraft 2

eLKaeR, 17 maja 2003, 12:05

Chociaż od premiery bestsellerowej wirtualnej strategii czasu rzeczywistego pt. Starcraft minęło już blisko pięć lat, to korporacja Blizzard Entertainment ciągle nie poczyniła oficjalnych kroków w kierunku kontynuowania tego projektu na platformie PC. Jednakże pojawiły się właśnie pewne poszlaki, dotyczące możliwości powstania rzeczonego sequela.

Booth babes na targach E3 2003 - odsłona #3
Booth babes na targach E3 2003 - odsłona #3

eLKaeR, 17 maja 2003, 09:23

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów dla mężczyzn, którzy odwiedzili tegoroczną edycję targów Electronic Entertainment Expo, były liczne kobiety, wykorzystujące swoje ubrania i obnażone fragmenty ciała jako powierzchnie reklamowe. Popularny internetowy serwis HomeLAN opublikował właśnie trzecią część galerii, przedstawiającej niewiasty rodem z E3.