Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 maja 2003

Świat Gier Komputerowych 6/2003 i alternatywna rzeczywistość
Świat Gier Komputerowych 6/2003 i alternatywna rzeczywistość

Solnica, 16 maja 2003, 14:29

Jaki temat nie schodzi obecnie z ust wielbicieli dynamicznego kina akcji i graczy na całym świecie? Tak jest - ekipa skaczących pod niebiosa i znających kung-fu wielbicieli skórzanych płaszczy zdominowała świat. Zdominowała również czerwcowy numer Świata Gier Komputerowych, który w kioskach i salonach prasowych pojawi się już w piątek, 23 maja.

Recenzja: Delta Force – Helikopter w ogniu

Fajek, 16 maja 2003, 12:49

Delta Force: Black Hawk Down to kolejna, czwarta gra z serii Delta Force, w której akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii.

Oficjalnie zapowiedziano Dungeons & Dragons Online

eLKaeR, 16 maja 2003, 09:44

Klasyczna (pen & paper) gra fabularna o nazwie Dungeons & Dragons istnieje już od blisko trzydziestu lat i niebawem zostanie przeniesiona w wymiar internetowy za sprawą firmy Turbine Entertainment Software, która stworzyła m.in. serię MMOcRPG pt. Asheron’s Call.

FIFA 2003 Mega Patch PL 2003 – Premiera

Łosiu, 16 maja 2003, 09:40

Miał wyjść we wtorek, ale premiera nieco się opóźniła. Było to konieczne by wyeliminować poważne błędy, które pojawiły się na dzień przed wydaniem. Teraz dostajemy w ręce największy i najlepszy dodatek dla FIFA 2003. Liga polska to najogólniejsza charakterystyka tego potężnego add-ona. Z Mega Patchem PL związany jest cały klimat polskiej piłki nożnej, co z pewnością docenią najbardziej zagorzali kibice. Dodatek sprawi, że ten kto odłożył na półkę, ponownie sięgnie po grę FIFA 2003. Sam fakt, że wreszcie możemy poprowadzić jedną z drużyn ekstraklasy czy 6 zespołów II ligi na jednym z sześciu polskich stadionów, mówi sam za siebie. Po prostu grywalność zwiększa się o 100%!

Internetowa liga zbierająca najlepsze wyniki w grach samochodowych

Łosiu, 16 maja 2003, 08:44

Fanów motoryzacji w naszym kraju nie brakuje, nie inaczej jest też z miłośnikami wszelkiego rodzaju wyścigów czy rajdów samochodowych, w których dzięki popularnym PeCetom czy konsolom możemy osobiście brać udział - naturalnie w formie wirtualnej. Pech w tym, że bardzo często, nawet gdy w domowym zaciszu wykręcimy np. w Colinie, rewelacyjny czas przejazdu, to nie mamy gdzie i z kim podzielić się tym rezultatem. Waśnie z myślą o tym problemie (i nie tylko :) powstała w polskim Internecie strona www.czasy.com - czyli internetowa liga zbierająca najlepsze wyniki w grach samochodowych. Jeżeli chcecie się podzielić swymi osiągnięciami lub też zobaczyć jakie osiągnięcia mają inni, zapraszam do odwiedzenia wyżej wspomnianej witryny.

Hitman 3 - „coming in 2004”?!

Łosiu, 16 maja 2003, 08:28

Przeszło dwa miesiące temu, świat obiegła nieoficjalna wiadomość dotycząca produkcji trzeciej części popularnego cyklu Hitman. Według tej informacji gra miałaby się pojawić w 2004 roku, a jej budżet wynosiłby astronomiczną sumę 43 milionów USD. Zarówno firma Eidos Interactive jak i zespół IO Interactive nie potwierdziły tych doniesień, jednakże na targach E3 jeden z redaktorów serwisu IGN wypatrzył na stoisku ekspozycyjnym Eidos Interactive „coś”, co potwierdza doniesienia o rzeczonym tytule.

Splinter Cell bierze rozwód z Tomem Clancy? - niepotwierdzone rewelacje nt. SC: Shadow Strike

eLKaeR, 16 maja 2003, 08:15

Jest już właściwie przesądzone, iż bestsellerowa gra Tom Clancy’s Splinter Cell doczeka się sequela. Chociaż korporacja Ubi Soft Entertainment nie ujawniła żadnych szczegółów na ten temat, to liczne źródła nieoficjalne dostarczyły właśnie kilku dość istotnych informacji.

Soundtrack z Doom III zmienia oblicze po odejściu Trenta Reznora

eLKaeR, 16 maja 2003, 08:05

Z grupy ludzi, zaangażowanej w opracowywanie trzeciej odsłony serii Doom, odszedł właśnie Michael Trent Reznor (współtworzył oprawę dźwiękową gry). Powodem jego rezygnacji jest chęć całkowitego poświęcenia się kolejnemu muzycznemu projektowi zespołu Nine Inch Nails.

Booth babes na targach E3 2003 - odsłona #2
Booth babes na targach E3 2003 - odsłona #2

eLKaeR, 16 maja 2003, 07:55

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów dla mężczyzn, odwiedzających tegoroczną edycję targów Electronic Entertainment Expo, są liczne kobiety, które wykorzystują swoje ubrania i obnażone fragmenty ciała jako powierzchnie reklamowe. Popularny internetowy serwis HomeLAN opublikował właśnie drugą część galerii, przedstawiającej niewiasty rodem z E3.