Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 16 maja 2003, 15:57

Prosiaczek i Przyjaciele - kolejne spotkanie z bohaterami ze Stumilowego Lasu!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Od dzisiaj w sklepach z grami w całym kraju dostępna jest już nowa gra firmy Disney Interactive pt. "Prosiaczek i Przyjaciele". Fabuła gry została oparta na nowym filmie Disneya, który w kinach pojawi się tuż przed Dniem Dziecka.

" Prosiaczek i Przyjaciele" to kolejne spotkanie ze znanymi i lubianymi zarówno przez dzieci jak i przez rodziców postaciami, wśród których nie zabraknie Kubusia, Prosiaczka, Tygryska i Kłapouchego. Gra wymaga logicznego i kreatywnego myślenia rozwijając tym samym zdolności twórcze dziecka. "Prosiaczek i Przyjaciele" to szereg lubianych przez dzieci zadań zręcznościowych, które mogą pokonywać razem z uroczym bohaterem. Dodatkowym atutem gry jest wspaniała kolorowa grafika.

Gra została opracowana w polskiej wersji językowej, głosów użyczyli ci sami aktorzy, co w filmie. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Atrakcyjna jest także cena gry, tylko 49,90 zł.