Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 maja 2003

„Uzbrojeni i Niebezpieczni” – następna nowa pozycja w katalogu wydawniczym LucasArts
„Uzbrojeni i Niebezpieczni” – następna nowa pozycja w katalogu wydawniczym LucasArts

eLKaeR, 4 maja 2003, 15:46

Kolejnym projektem pracowników firmy Planet Moon Studios, czyli twórców nietuzinkowej gry Giants: Citizen Kabuto, jest pozycja o nazwie Armed & Dangerous. Połączy ona mnóstwo dynamicznej akcji z elementami strategicznymi, a roli jej wydawcy podejmie się korporacja LucasArts.

Rebels: Prison Escape, czyli sztuka uciekania z niewoli i nie tylko
Rebels: Prison Escape, czyli sztuka uciekania z niewoli i nie tylko

eLKaeR, 4 maja 2003, 13:52

Mroczny świat rządzony przez straszliwego dyktatora Friedricha, postępujące badania nad apokaliptyczną bronią neurologiczną (serum H) i pozamykana w więzieniach frakcja opozycjonistów o nazwie ARM (Alliance of Rebel Movements), chcąca przywrócić prawo i porządek. Tak w telegraficznym skrócie przedstawiają się najważniejsze elementy warstwy fabularnej taktycznej gry akcji pt. Rebels: Prison Escape, mającej zadebiutować na platformie PC już za około miesiąc.

Ultima X = engine Unreal Warfare + rozgrywka online?

eLKaeR, 4 maja 2003, 11:50

Niebawem miną 23 lata od momentu rynkowego debiutu pierwszej części kultowego cyklu wirtualnych gier fabularnych pt. Ultima, a tymczasem w Internecie pojawiają się nieoficjalne informacje, dotyczące następnej odsłony owej sagi.

Age of Wonders: Shadow Magic w produkcji
Age of Wonders: Shadow Magic w produkcji

ComCo, 4 maja 2003, 11:36

Od momentu rynkowej premiery ostatniej gry z serii Age of Wonders (czyli The Wizard’s Throne) minął już blisko rok, jednak rozwój samego cyklu nie został zatrzymany. Otóż firma Gathering poinformowała, iż holenderski zespół Triumph Studios już od jakiegoś czasu pracuje nad kolejną częścią tej popularnej strategii turowej. Produkcja będzie nosiła podtytuł Shadow Magic i pozwoli nam przenieść się do, znanego z poprzednich wydań, fantastycznego świata, w którym Nowe Imperium rozpoczęło atak na Antyczne Rasy...

Capcom na targach E3 (04/05/03)

ComCo, 4 maja 2003, 11:33

Do tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo pozostały już niecałe dwa tygodnie (odbędą się w dniach 14-16 maja; w Los Angeles), a tymczasem korporacja Capcom ujawniła obszerną (25!) listę tytułów, których prezentacja odbędzie się na jej stoisku ekspozycyjnym. Niestety, wśród rzeczonych produkcji nie uświadczymy żadnej gry dedykowanej komputerom typu PC - wszystkie skierowane są do posiadaczy konsol...

Top 10 gier w US (04/05/03)

ComCo, 4 maja 2003, 11:30

Firma NPD Techworld opublikowała kolejne zestawienie bestsellerowych produkcji w USA, które obejmuje tydzień zakończony 19 kwietnia. Na czele listy w dalszym ciągu utrzymuje się pierwszoosobowa strzelanka od firmy NovaLogic, tj. Delta Force: Black Hawk Down, zaś w pierwszej trójce znalazły się również dwa tytuły korporacji Electronic Arts, czyli: Command & Conquer: Generals oraz The Sims Deluxe.