Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2003

Położono kres oszukiwaniu korporacji nVidia w benchmarku 3DMark03!

eLKaeR, 24 maja 2003, 13:20

Popularny program 3DMark03, służący do badania wydajności komputerów osobistych, został poddany aktualizacji. Update wykonano w odpowiedzi na ostatnie działania korporacji nVidia, która za pomocą odpowiednio spreparowanych sterowników Detonator FX zawyżała wyniki testów swoich procesorów graficznych.

Ile osób zdążyło już wejść w Matrix?

eLKaeR, 24 maja 2003, 12:32

Dokładnie dziewięć dni temu światło dzienne ujrzał długo oczekiwany film pt. The Matrix Reloaded (Matrix Reaktywacja), a wraz z nim gra wirtualna o nazwie Enter the Matrix. Najnowszy program spod znaku korporacji Atari już w pierwszym tygodniu sprzedaży zyskał miano bestsellera.

Ćwierć setki targowych hitów z E3 2003 według GameSpy. Half-Life 2 znów na szczycie.

eLKaeR, 24 maja 2003, 12:22

Zachodni sieciowy serwis GameSpy przedstawił właśnie listę 25 najlepszych gier wirtualnych, zaprezentowanych podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo w Los Angeles. Zestawienie obejmuje zarówno tytuły PeCetowe, jak i pozycje, dedykowane konsolom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

Shade dopiero w przyszłym roku
Shade dopiero w przyszłym roku

ComCo, 24 maja 2003, 09:50

Rynkowy debiut gry Shade: Wrath of Angels został przesunięty przez jej wydawcę - firmę Cenega Publishing - na przyszły rok (całość miała pierwotnie ukazać się już w czerwcu). Głównym powodem, dla którego ta przygodowa gra akcji/TPP nie ukaże się zgodnie z planowanym terminem, jest (cytuję) "konieczność dopracowania niektórych elementów programu, tak żeby sprostał wysokim oczekiwaniom graczy"...

Top 10 gier w US (24/05/03)

ComCo, 24 maja 2003, 09:44

W tym tygodniu, firma NPDTechworld opublikowała dwa zestawienia bestsellerowych produkcji na amerykańskim rynku – jedno dotyczy tygodnia, który zakończył się 10 maja, drugie z kolei całego kwietnia bieżącego roku. Na obu listach konkurencję zdominowała strzelanka pierwszoosobowa od firmy NovaLogic, czyli Delta Force: Black Hawk Down, zaś tuż za nią znalazły się (wydane przez korporację Electronic Arts): strategia czasu rzeczywistego o nazwie Command & Conquer: Generals oraz specjalna edycja „symulatora życia” - The Sims Deluxe.

Demo Breed – nareszcie!
Demo Breed – nareszcie!

ComCo, 24 maja 2003, 09:01

Wersja demonstracyjna gry Breed, zapowiadanej jako "Halo killer, który połączy w sobie cechy największych hitów ostatnich lat", miała początkowo ukazać się jeszcze pod koniec 2002 roku. Niestety, developer - zespół Brat Designs - nie dotrzymał tego terminu, a później, praktycznie, co miesiąc, pojawiały się kolejne opóźnienia. Nic więc dziwnego, iż demo Breed było rozpatrywane przez większość graczy w kategorii "wyjdzie - nie wyjdzie"... Piszę "było", gdyż całość jest już dostępna do pobrania z Sieci!