Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2003, 13:10

autor: Solnica

Tomb Raider: The Angel of Darkness dopiero po wakacjach

Będzie to niestety kolejna zła wiadomość dla wszystkich fanów Lary Croft, oczekujących z niecierpliwością na pojawienie się na półkach sklepowych Tomb Raider: The Angel of Darkness. Na stronie internetowej pracującego nad grą zespołu Core Design pojawiła się mianowicie informacja z której wynika, iż premiera najnowszej części przygód pani archeolog przesunięta została na czwarty kwartał tego roku.

Będzie to niestety kolejna zła wiadomość dla wszystkich fanów Lary Croft, oczekujących z niecierpliwością na pojawienie się na półkach sklepowych Tomb Raider: The Angel of Darkness. Na stronie internetowej pracującego nad grą zespołu Core Design pojawiła się mianowicie informacja, z której wynika, iż premiera najnowszej części przygód pani archeolog przesunięta została na czwarty kwartał tego roku.

Tomb Raider: The Angel of Darkness dopiero po wakacjach - ilustracja #1

Tomb Raider: The Angel of Darkness to kolejna cześć przygód znanej na całym świecie pani archeolog, Lary Croft. Stanowi ona swego rodzaju przełom w liczącej już sześć lat serii i określana jest przez swych twórców mianem gry nowej generacji. Jest tak, ponieważ zmienił się charakter samej rozgrywki, teraz jest bardziej mroczna i tajemnicza, a także do gry zostały dodane nowe elementy typowe dla produkcji przygodowych i cRPG ... (więcej)

Sprostowanie: Na szczęście okazało się, iż data Q4 2003 tyczy się tzw. roku fiskalnego firmy Core Design, a ten kończy się w czerwcu 2003. Oznacza to, iż Tomb Raider: The Angel of Darkness będzie miał swoją premierę przed wakacjami :)