The Elder Scrolls IV: Oblivion PL z najnowszym patchem 1.1.511

Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że polska edycja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion zawierać będzie na dodatkowej płycie najnowszy patch 1.1.511.

Cenega Press Release

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że polska edycja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion zawierać będzie na dodatkowej płycie najnowszy patch 1.1.511. Po zainstalowaniu angielskiej edycji gry i spatchowaniu jej za pomocą wspomnianego pliku, będzie można skorzystać z patcha polonizującego i cieszyć się grą w najnowszej wersji. Osoby, które posiadają już zainstalowaną łatkę 1.1.511, nie będą musiały instalować jej ponownie.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 20 marca 2006

Informacje o Grze
7.7

GRYOnline

8.2

Gracze

9.5

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

George W. Bush dostał na urodziny konsolę od Nintendo!

Następny
George W. Bush dostał na urodziny konsolę od Nintendo!

Encore Games zapowiada wydanie East India Company

Poprzedni
Encore Games zapowiada wydanie East India Company

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl