Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2009, 11:09

autor: ziooleck

The Beatles: Rock Band - instrumenty

Beatlesi bezsprzecznie należą do najpopularniejszych zespołów wszechczasów. To oni nadali kierunek oraz trendy współczesnej muzyce popularnej. Nic więc dziwnego, że Harmonix postanowiło oddać im swoisty hołd poprzez wydanie specjalnej edycji swojego flagowego tytułu - Rock Band.

Beatlesi bezsprzecznie należą do najpopularniejszych zespołów wszechczasów. To oni nadali kierunek oraz trendy współczesnej muzyce popularnej. Nic więc dziwnego, że Harmonix postanowiło oddać im swoisty hołd poprzez wydanie specjalnej edycji swojego flagowego tytułu - Rock Band . Czy połączenie ikon rock'n'rolla z najlepszą grą muzyczną wszechczasów zagwarantuje sukces? W zestawieniu z ujawnionymi dzisiaj detalami pytanie to stanowi czystą retorykę.

Wzorem edycji dedykowanej AC/DC, na płycie znajdziemy najpopularniejsze utwory angielskich artystów. Jak na razie ich lista okryta jest ścisłą tajemnicą, jednak z powodzeniem można typować niektóre z nich. Nie będzie wielkim zaskoczeniem fakt, jeżeli w naszych domowych zaciszach rozbrzmiewać będą dźwięki Yesterday, Helter Skelter bądź uwielbianego przez wszystkich Hey Jude. Z pewnością dla wielu fanów stanowi to wystarczający powód, by nabyć grę w dniu premiery. Co ciekawe, jest to dopiero uwertura tego niezwykłego „koncertu”.

Wiadomo, że The Beatles Rock Band Bundle Pack trafi do sklepów w dwóch wersjach. Pierwsza z nich będzie zawierać wyłącznie płytę ze starannie wyselekcjonowanymi utworami. Druga zostanie wzbogacona o kompletny zestaw instrumentów. Co ciekawe, nie są to kontrolery znane z podstawowej edycji gry. Każdy z nich wzorowano na instrumentach używanych przez tytułowe gwiazdy. Zatem, jak ujawniła amerykańska sieć sklepów GameStop, w ręce nabywców trafi tradycyjna gitara Bassowa od Hofnera, znany z koncertów mikrofon wraz ze statywem oraz sygnowana przez Ludwiga perkusja. To właśnie ona stanowi największą gratkę, gdyż wyposażono ją w metalową stopę oraz charakterystyczną replikę kotła. Wszystko to w cenie $249.99 dla każdej wersji sprzętowej: PS3, Xbox 360 i Wii. Niestety, jak na razie nie ujawniono oficjalnych zdjęć wyżej wspomnianych akcesoriów. Wystarczy jednak spojrzeć na teaser stronę gry, aby wiedzieć czego oczekiwać.

The Beatles Rock Band Bundle Pack zaliczy swoją premierę już 9 września na wszystkich konsolach stacjonarnych obecnej generacji. Data ta dotyczy wyłącznie Stanów Zjednoczonych, ale obstawiamy, że europejski start odbędzie się jedynie kilka dni później. Jeżeli chcecie mieć gwarancję, że otrzymacie jedną z kopi gry, to Gamestop daje Wam taką możliwość. Już teraz każdy z zainteresowanych może zamówić interesującą go edycję i w spokoju czekać na przesyłkę. Zwłaszcza, że sklep obiecuje ekskluzywny bonus dla każdego pre-orderu. Prywatna, piszcząca oraz mdlejąca na zawołanie fanka? Kto wie.