Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 9 września 2005, 16:05

Super$eller - dwa nowe tytuły w sprzedaży już 21 września

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już 21 września do sklepów na terenie całego kraju trafią dwie kolejne, długo oczekiwane pozycje z serii Super$eller. Kozacy: Antologia i Blitzkrieg: Antologia to doskonałe pakiety przeznaczone dla fanów strategii, a oba produkty będzie można oczywiście nabyć w przystępnej cenie 49,90 złotych.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już 21 września do sklepów na terenie całego kraju trafią dwie kolejne, długo oczekiwane pozycje z serii Super$eller. Kozacy: Antologia i Blitzkrieg: Antologia to doskonałe pakiety przeznaczone dla fanów strategii, a oba produkty będzie można oczywiście nabyć w przystępnej cenie 49,90 złotych. Bliższe informacje o grach znaleźć można na oficjalnej stronie serii www.superseller.pl. Już wkrótce ujawnione zostaną również kolejne tytuły, które wydane zostaną pod marką Super$eller.

Blitzkrieg: Antologia to pakiet zawierający oryginalne wydanie gry Blitzkrieg oraz aż trzy dodatki do niej - Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu, Blitzkrieg: Pomruk Zagłady i Blitzkrieg: Żelazna Dywizja (nigdy wcześniej nie publikowany pakiet misji).

Kozacy: Antologia to zestaw zawierający oryginalne wydanie gry Kozacy: Europejskie Boje oraz dwa dodatki do niej - Kozacy: Sztuka Wojny i po raz pierwszy na polskim rynku - Kozacy: Powrót na Wojnę.

Przypomnijmy, że nowe wcielenie serii Super$eller, składającej się jedynie z przebojowych produktów charakteryzuje się:

  • największymi i najlepiej sprzedającymi się bestsellerami z katalogu Cenega Poland;
  • nadal tą samą, super atrakcyjną ceną - 49,90 złotych;
  • wyczerpującymi, drukowanymi instrukcjami oraz ich wersjami elektronicznymi w formacie PDF na płycie z grą;
  • specjalnymi, poprawionymi i uzupełnionymi, polskimi wydaniami gry z zaimplementowanymi najnowszymi patchami i dodatkami;
  • poprawionymi lokalizacjami i ponownie przetestowanymi polskimi wersjami - każda gra w polskiej wersji językowej;
  • super bonusem! - specjalnymi poradnikami serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna tajniki swojej ulubionej gry;
  • nową, odświeżoną szatą graficzną;
  • nowym, ekskluzywnym pudełkiem DVD.