Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 stycznia 2007, 10:35

autor: Metatron

Stwórz trailer do gry ArmA: Armed Assault

Z okazji zbliżającej się daty brytyjskiej premiery taktycznej strzelaniny na PC, ArmA: Armed Assault, wydawca gry, 505 Games, postanowił w ciekawy sposób promować swój nowy tytuł. Udostępnił mianowicie graczom proste narzędzie do stworzenia własnej zapowiedzi filmowej nadchodzącej produkcji.

Z okazji zbliżającej się daty brytyjskiej premiery taktycznej strzelaniny na PC, ArmA: Armed Assault, wydawca gry, 505 Games, postanowił w ciekawy sposób wypromować swój nowy tytuł. Udostępnił mianowicie graczom proste narzędzie do stworzenia własnej zapowiedzi filmowej nadchodzącej produkcji.

Stwórz trailer do gry ArmA: Armed Assault - ilustracja #1

Co prawda w Polsce gra ukazała się już w połowie grudnia, ale nie szkodzi to pobawić się nieco w twórcę trailerów. Wystarczy jedynie wejść pod adres www.armatrailermaker.com. Na początku mamy możliwość wyboru filmików, z których składać się będzie nasza produkcja. Następnie dodajemy odpowiednią muzykę oraz efekty dźwiękowe. Potem pozostaje nam już tylko dorzucić napisy (tytułowe, końcowe) oraz filtry nałożone na poszczególne segmenty trailera. Na końcu można obejrzeć nasze dziełko i, jeżeli nam się spodoba, opublikować je.

Stwórz trailer do gry ArmA: Armed Assault - ilustracja #2

Przypominamy, że ArmA: Armed Assault jest grą bezpośrednio nawiązującą do słynnej Operation Flashpoint. Za stworzeniem obu tytułów stoi ta sama firma: Bohemia Interactive Studio. Jest to taktyczna strzelanina, w której dużo uwagi poświęcono na działania zespołowe. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją autorstwa eJaya.