Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2008, 11:40

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Strój z The Sims 2 w sklepach sieci H&M

Przed rokiem na rynku zadebiutował specjalny zestaw przedmiotów do gry The Sims 2, zatytułowany Moda z H&M. Pakiet wzbogacający pozycję Electronic Arts o kilkadziesiąt ubrań sygnowanych logiem firmy Hennes & Mauritz, cieszył się na tyle dużą popularnością, że jego autorzy wpadli na pomysł, by ponownie nawiązać współpracę z producentem markowej odzieży.

Przed rokiem na rynku zadebiutował specjalny zestaw przedmiotów do gry The Sims 2, zatytułowany Moda z H&M. Pakiet wzbogacający pozycję Electronic Arts o kilkadziesiąt ubrań sygnowanych logiem firmy Hennes & Mauritz, cieszył się na tyle dużą popularnością, że jego autorzy wpadli na pomysł, by ponownie nawiązać współpracę z producentem markowej odzieży. Tym razem zapragnęli jednak wprowadzić pewne novum i przenieść strój z gry do świata rzeczywistego.

Strój z The Sims 2 w sklepach sieci H&M - ilustracja #1

W tym celu EA drogą konkursu zorganizowanego przy wsparciu portalu Yahoo spośród tysiąca nadesłanych prac i dzięki blisko stu tysiącom głosujących użytkowników wyłoniło projekt garsonki, która już niebawem trafi do sklepów H&M w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Hong Kongu i Chinach. W poszczególnych krajach cena ubrania będzie wynosić równowartość $14.90.

W kilku miejscach strój zostanie oznaczony logiem The Sims i trafi łącznie do niemal tysiąca sklepów. Klientki ze Stanów Zjednoczonych będą mogły kupić go od 31 lipca.