Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2008, 11:40

autor: Vercetti

Strój z The Sims 2 w sklepach sieci H&M

Przed rokiem na rynku zadebiutował specjalny zestaw przedmiotów do gry The Sims 2, zatytułowany Moda z H&M. Pakiet wzbogacający pozycję Electronic Arts o kilkadziesiąt ubrań sygnowanych logiem firmy Hennes & Mauritz, cieszył się na tyle dużą popularnością, że jego autorzy wpadli na pomysł, by ponownie nawiązać współpracę z producentem markowej odzieży.

Przed rokiem na rynku zadebiutował specjalny zestaw przedmiotów do gry The Sims 2, zatytułowany Moda z H&M. Pakiet wzbogacający pozycję Electronic Arts o kilkadziesiąt ubrań sygnowanych logiem firmy Hennes & Mauritz, cieszył się na tyle dużą popularnością, że jego autorzy wpadli na pomysł, by ponownie nawiązać współpracę z producentem markowej odzieży. Tym razem zapragnęli jednak wprowadzić pewne novum i przenieść strój z gry do świata rzeczywistego.

Strój z The Sims 2 w sklepach sieci H&M - ilustracja #1

W tym celu EA drogą konkursu zorganizowanego przy wsparciu portalu Yahoo spośród tysiąca nadesłanych prac i dzięki blisko stu tysiącom głosujących użytkowników wyłoniło projekt garsonki, która już niebawem trafi do sklepów H&M w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Hong Kongu i Chinach. W poszczególnych krajach cena ubrania będzie wynosić równowartość $14.90.

W kilku miejscach strój zostanie oznaczony logiem The Sims i trafi łącznie do niemal tysiąca sklepów. Klientki ze Stanów Zjednoczonych będą mogły kupić go od 31 lipca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 2: Moda z H&M

The Sims 2: Moda z H&M