Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2008, 12:51

autor: vampire

Street Fighter IV także na PC?

Na francuskim serwisie Jeuxvideo pojawiła się informacja o wpadce Capcomu związanej z grą Street Fighter IV. Podobno na zarezerwowanej jedynie dla prasy stronie firmy wśród platform, na których ma zostać wydany ten tytuł, oprócz PS3 i X360 (o nich wiedzieliśmy już wcześniej) znalazł się także PC.

Na francuskim serwisie Jeuxvideo pojawiła się informacja o wpadce Capcomu związanej z grą Street Fighter IV. Podobno na zarezerwowanej jedynie dla prasy stronie firmy wśród platform, na których ma zostać wydany ten tytuł, oprócz PS3 i X360 (o nich wiedzieliśmy już wcześniej) znalazł się także PC. Jeśli wiadomość jest prawdziwa, oznaczałoby to, że seria powróci na komputery, na których gościła w początkach swego istnienia. Podana została również orientacyjna data premiery – powinna się ona odbyć zimą tego roku. Niestety w serwisie Jeuxvideo nie zostały zamieszczone żadne screeny, dzięki którym mielibyśmy pewność, że rzeczywiście firma takie informacje podała. Natomiast w dostępnym dla nas serwisie prasowym Capcomu Street Fighter IV jest jedną z nielicznych gier, które nie mają wymienionych docelowych platform sprzętowych.

Street Fighter IV także na PC? - ilustracja #1

Przypomnijmy, Street Fighter IV w znacznym stopniu bazuje na najpopularniejszej, drugiej odsłonie Ulicznego wojownika. Oczywiście oprócz ulepszonej oprawy zawiera także dodatkowe plansze oraz trzy zupełnie nowe grywalne postaci.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV