Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2008, 12:51

autor: vampire

Street Fighter IV także na PC?

Na francuskim serwisie Jeuxvideo pojawiła się informacja o wpadce Capcomu związanej z grą Street Fighter IV. Podobno na zarezerwowanej jedynie dla prasy stronie firmy wśród platform, na których ma zostać wydany ten tytuł, oprócz PS3 i X360 (o nich wiedzieliśmy już wcześniej) znalazł się także PC.

Na francuskim serwisie Jeuxvideo pojawiła się informacja o wpadce Capcomu związanej z grą Street Fighter IV. Podobno na zarezerwowanej jedynie dla prasy stronie firmy wśród platform, na których ma zostać wydany ten tytuł, oprócz PS3 i X360 (o nich wiedzieliśmy już wcześniej) znalazł się także PC. Jeśli wiadomość jest prawdziwa, oznaczałoby to, że seria powróci na komputery, na których gościła w początkach swego istnienia. Podana została również orientacyjna data premiery – powinna się ona odbyć zimą tego roku. Niestety w serwisie Jeuxvideo nie zostały zamieszczone żadne screeny, dzięki którym mielibyśmy pewność, że rzeczywiście firma takie informacje podała. Natomiast w dostępnym dla nas serwisie prasowym Capcomu Street Fighter IV jest jedną z nielicznych gier, które nie mają wymienionych docelowych platform sprzętowych.

Street Fighter IV także na PC? - ilustracja #1

Przypomnijmy, Street Fighter IV w znacznym stopniu bazuje na najpopularniejszej, drugiej odsłonie Ulicznego wojownika. Oczywiście oprócz ulepszonej oprawy zawiera także dodatkowe plansze oraz trzy zupełnie nowe grywalne postaci.