Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2005, 09:25

autor: Krooliq

Squad Assault: Second Wave już jest

O dwa dni wcześniej niż zapowiadano, wczoraj w amerykańskich i kanadyjskich sklepach pojawiła się strategiczna gra wojenna Squad Assault: Second Wave.

O dwa dni wcześniej niż zapowiadano, wczoraj w amerykańskich i kanadyjskich sklepach pojawiła się strategiczna gra wojenna Squad Assault: Second Wave, o czym z dumą poinformowały firmy Mercom i Got Game Entertainment. Niestety nadal nie wiemy, czy i kiedy ten tytuł pojawi się w Polsce.

Squad Assault: Second Wave już jest - ilustracja #1

 

Squad Assault: Second Wave to znacznie zmodyfikowana, ulepszona i rozszerzona wersja gry Squad Assault: West Front, która zadebiutowała na rynku w październiku 2003 roku. Instalując ją na dysku dostaniemy 3 całkowicie nowe kampanie, piętnaście nowych misji, jak również tyle samo nowych operacji, dzięki czemu będziemy mogli spróbować swoich sił z co najmniej 100 bitwach. To wersja gry zawiera również wszystkie wydane do tej pory patche oraz prawie 800 MB dodatkowych materiałów, w tym ponad 50 map stworzonych przez fanów gry. Miłośnicy rozgrywek wieloosobowych również znajdą coś dla siebie - w Squad Assault: Second Wave możemy zmierzyć się z żywymi przeciwnikami poprzez LAN lub Internet.

Więcej informacji na temat Squad Assault: West Front znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier, natomiast o Squad Assault: Second Wave możecie poczytać na oficjalnej stronie producenta.