Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2005, 07:13

autor: Elrond

Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital

Firma ZOO Digital poinformowała, iż w sierpniu zaprezentuje 3 nowe tytuły, które powinny zainteresować posiadaczy konsol GBA. Będą to Steel Empire oraz dwie pozycje prezentujące kultową postać Pac-Mana: Pac-Man World 2 i Pac-Man Pinball.

Firma ZOO Digital poinformowała, iż w sierpniu zaprezentuje 3 nowe tytuły, które powinny zainteresować posiadaczy konsol GBA. Będą to Steel Empire oraz dwie pozycje prezentujące kultową postać Pac-Mana: Pac-Man World 2 i Pac-Man Pinball.

Steel Empire to gra starająca się podtrzymać dobre tradycje klasycznych shoot'em up. Jest to shooter, opowiadający o konflikcie zbrojnym podobnym do II Wojny Światowej. Większość znanego świata została zniszczona lub zniewolona przez Motorhead Empire i tylko gracz może powstrzymać rozprzestrzenianie się zła. Gra oferować będzie mnóstwo śmiercionośnych wrogów oraz bossów, szeroki wachlarz uzbrojenia oraz unikalną grafikę. Premierę Steel Empire przewidziano na 5 sierpnia.

Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #1
Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #2

19 sierpnia ukaże się natomiast Pac-Man World 2. Tym razem nasz bohater zyskał całkiem nowe umiejętności, jak ślizganie się po lodzie, jazda na łyżworolkach a nawet ... nurkowanie w łodzi podwodnej! Jest to kontynuacja zeszłorocznego hitu, oferująca w porównaniu z poprzednikiem więcej zagadek i miejsc do eksploracji. Pac-Man World 2 to 6 światów i ponad 20 poziomów do zwiedzania a także różnorodne gry zręcznościowe i tradycyjne labirynty.

Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #3
Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #4

Ostatnią grą zapowiedzianą przez ZOO Digital na sierpień tego roku dla GBA jest Pac-Man Pinball. Oprócz głównego bohatera, Pac-Mana, spotykamy tu także „zaprzyjaźnione” duchy - Blinky’ego, Inky’ego, Pinky’ego i Clyde’a, które starają się dorwać żółtego stworka. Do naszego użytku oddano cztery stoły, jednak osadzono je tylko w dwóch stylistykach (wioska Pac-Mana i nawiedzony dom). Na każdym z nich dostajemy jakieś zadanie, na przykład otworzenia drzwi do obserwatorium. Premiera gry nastąpi 12 sierpnia.

Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #5
Sierpniowe propozycje dla posiadaczy GBA od ZOO Digital - ilustracja #6