Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2006, 16:46

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Shadowrun potwierdzone!

Zaledwie cztery dni temu mogliście przeczytać o nowej strzelance studia FASA, zatytułowanej Shadowrun. Funkcjonująca od niedawna strona internetowa gry nie dostarczała nam jednak zbyt wielu wiadomości. W związku z tym redaktorzy serwisu GameSpot postanowili zasięgnąć informacji prosto u źródła.

Zaledwie cztery dni temu mogliście przeczytać o nowej strzelance studia FASA, zatytułowanej Shadowrun. Funkcjonująca od niedawna strona internetowa gry nie dostarczyła nam jednak zbyt wielu wiadomości. W związku z tym redaktorzy serwisu GameSpot postanowili zasięgnąć informacji prosto u źródła.

Jeden z pracowników FASA ujawnił, że Shadowrun ukaże się nie tylko na X360, jak dotychczas powszechnie sądzono, ale zadebiutuje także na pecetach. Uzasadnia to fakt, że Microsoft zaprezentuje FPS-a na targach E3 w ramach swojego stoiska z grami na system Windows Vista.

Shadowrun potwierdzone! - ilustracja #1

 

Niestety istnieje także druga strona medalu. Jeżeli produkt ma być kompatybilny z nowym OS-em giganta z Redmond, to jego premiera odbędzie się najwcześniej na początku 2007 roku. Kolejne informacje na temat Shadowrun zostaną ujawnione w ciągu najbliższych dni.