Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 7 marca 2008, 14:15

Sam & Max: Sezon 1 - premiera przesunięta

CD Projekt informuje, że z przyczyn niezależnych od dystrybutora premiera gry Sam & Max: Sezon 1 została przesunięta na 20 marca.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt informuje, że z przyczyn niezależnych od dystrybutora premiera gry Sam & Max: Sezon 1 została przesunięta na 20 marca.

Sam & Max: Sezon 1 to klasyczna przygodówka point & click, której bohaterami są pies Sam i królik Max. Podczas dochodzeń stosują oni niekonwencjonalne, ale bardzo skuteczne metody. Oba zwierzaki obdarzone są nieprzeciętnym poczuciem humoru, dzięki czemu w czasie rozwiązywania zagadek co chwila dochodzi do komicznych sytuacji.

W skład Sezonu 1 wchodzi sześć niezależnych odcinków, z których każdy to kilka godzin dobrej zabawy. Grafika wzorowana jest na komiksach Steve'a Purcella, a w polskiej wersji głosów użyczyli Wojciech Mann (jako pies Sam) oraz Jarosław Boberek (królik Max). Poza DVD z grą w zestawie znajdziemy CD z mnóstwem fantastycznych dodatków, plakat z autografem Steve'a Purcella i poradnik.

Sam & Max: Sezon 1 ukaże się 20 marca w pełnej polskiej oraz oryginalnej angielskiej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 79,90 zł.