Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2009, 12:37

autor: vampire

Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek

Ponad dwa lata temu usłyszeliśmy o wstrzymaniu prac nad pecetową wersją Dark Sector, wygląda jednak na to, że tamte informacje nie są już aktualne i komputerowi gracze będą mieli okazję zapoznać się z dziełem ekipy Digital Extremes. W katalogu rosyjskiego wydawcy możemy znaleźć taką właśnie edycję gry z datą premiery wyznaczoną na najbliższy czwartek, czyli 22 stycznia.

Ponad dwa lata temu usłyszeliśmy o wstrzymaniu prac nad pecetową wersją Dark Sector, wygląda jednak na to, że tamte informacje nie są już aktualne i komputerowi gracze będą mieli okazję zapoznać się z dziełem ekipy Digital Extremes. W katalogu rosyjskiego wydawcy możemy znaleźć taką właśnie edycję gry z datą premiery wyznaczoną na najbliższy czwartek, czyli 22 stycznia. Co więcej prawdziwość tych informacji potwierdza również największy rosyjski serwis poświęcony tematyce wirtualnej rozrywki - AG.ru.

Kolejnym dowodem jej istnienia mogą być również screenshoty znalezione przez użytkownika LostBoyNL i zamieszczone na forum DigitalExtremes, na których widzimy typowe dla klawiatury oznaczenia (ESC, Enter, Z itd.) oraz gameplay zamieszczony w serwisie YouTube. Niestety nigdzie nie ma żadnych informacji na temat tego, kiedy pecetowy Dark Sector opuści granice naszych wschodnich sąsiadów.

Przypomnijmy, że konsolowa wersja produkcji trafiła do sprzedaży wiosną ubiegłego roku i zyskała dość przychylne opinie zachodniej prasy - według serwisu GameRankings średnia ocen na Xboxa 360 wynosiła 73.3%, a na PS3 nieco mniej, bo 72.8%. Więcej o Dark Sector możecie dowiedzieć się z naszych zapowiedzi wersji na pecety oraz recenzji na sprzęt Sony (daliśmy 61%). Poniżej natomiast zamieszczamy wspomniane screenshoty:

Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek - ilustracja #1
Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek - ilustracja #2
Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek - ilustracja #3
Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek - ilustracja #4
Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Sector

Dark Sector