Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 2 lutego 2007, 09:35

Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek w lutym w sprzedaży

City Interactive informuje, że już w lutym wprowadzi na rynek najnowszą produkcję, pełną akcji grę pod nazwą „Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek”.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek w lutym w sprzedaży - ilustracja #1City Interactive informuje, że już w lutym wprowadzi na rynek najnowszą produkcję, pełną akcji grę pod nazwą „Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek”.

W grze „Redneck Kentucky” spotykamy się z hordą szalonych i stukniętych kurek. Zadaniem gracza jest ich unicestwienie. Amatorzy tego wyjątkowego FPS mają do swojej dyspozycji szereg różnych rodzajów broni do przetrzepania piór rozwścieczonym kurkom. Po kolejnych misjach dostępna jest możliwość ulepszenia posiadanego uzbrojenia.

Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek w lutym w sprzedaży - ilustracja #2Rysunkowa grafika gry „Redneck Kentucky” opiera się na sprawdzonym silniku Unreal, wzbogaconym o fizykę Karma, które wspólnie gwarantują wspaniałe efekty oraz płynne doznania 3D. Do odtworzenia drzew i liści w sposób możliwie dokładny wykorzystano technologię „SpeedTree”.

W grze „Redneck Kentucky” do przejścia jest osiem urozmaiconych misji. Specjalny system punktacji zachęcający do zgromadzenia najwyższej ilości punktów zdecydowanie wpływa na chęć ponownego uczestnictwa w grze. Dodatkowo gracz zawsze odkrywa nowe sposoby na zdobywanie punktów.

Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek w lutym w sprzedaży - ilustracja #3Cechy:

  • Silnik Unreal gwarantuje fantastyczne efekty i piękną grafikę 3D
  • Animowana roślinność stworzona na bazie technologii SpeedTree
  • Możliwość zmierzenia się z diabelskimi kurkami i ich sprzymierzeńcami: świstakami, jeżami i nietoperzami
  • Szeregu możliwości udoskonaleń broni
  • Jako sojuszników można wykorzystywać również psy
  • Wspaniałe efekty broni i dźwięków
  • Alternatywnym możliwościom zdobywania punktów
  • Szereg bonusów i mini-gier poukrywanych na levelach

„Redneck Kentucky i Nowa Generacja Kurek” już niedługo na rynku za jedyne 19,99 zł!