Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2008, 16:25

autor: Dorota "vampire" Drużko

Quantum of Solace i Spider-Man: Web of Shadows w październiku

Firma Activision podała dziś daty premiery dwóch produkcji bazujących na filmowych licencjach - Quantum of Solace oraz Spider-Man: Web of Shadows. Pierwsza z nich, przygotowywana z myślą o PC oraz konsolach PS3, PS2, Wii, Xbox 360, PSP i DS zadebiutuje 31 października. Czyli zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami ukaże się mniej więcej w wtedy, gdy do kin trafi film o tym samym tytule.

Firma Activision podała dziś daty premiery dwóch produkcji bazujących na filmowych licencjach - Quantum of Solace oraz Spider-Man: Web of Shadows. Pierwsza z nich, przygotowywana z myślą o PC oraz konsolach PS3, PS2, Wii, Xbox 360, PSP i DS zadebiutuje 31 października. Czyli zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami ukaże się mniej więcej w wtedy, gdy do kin trafi film o tym samym tytule poświęcony przygodom Jamesa Bonda. Więcej szczegółów na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Quantum of Solace i Spider-Man: Web of Shadows w październiku - ilustracja #1

W październiku powinniśmy otrzymać także przeznaczoną na konsole PS3, PS2, NDS, Wii, PSP, Xbox 360 oraz komputery PC produkcję z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. Więcej materiałów o nowym Spider-Manie znajdziecie na oficjalnej stronie. Niestety póki co nic na temat ewentualnego polskiego wydania obydwu gier nic nie wiemy.

gry