Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2008, 16:25

autor: vampire

Quantum of Solace i Spider-Man: Web of Shadows w październiku

Firma Activision podała dziś daty premiery dwóch produkcji bazujących na filmowych licencjach - Quantum of Solace oraz Spider-Man: Web of Shadows. Pierwsza z nich, przygotowywana z myślą o PC oraz konsolach PS3, PS2, Wii, Xbox 360, PSP i DS zadebiutuje 31 października. Czyli zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami ukaże się mniej więcej w wtedy, gdy do kin trafi film o tym samym tytule.

Firma Activision podała dziś daty premiery dwóch produkcji bazujących na filmowych licencjach - Quantum of Solace oraz Spider-Man: Web of Shadows. Pierwsza z nich, przygotowywana z myślą o PC oraz konsolach PS3, PS2, Wii, Xbox 360, PSP i DS zadebiutuje 31 października. Czyli zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami ukaże się mniej więcej w wtedy, gdy do kin trafi film o tym samym tytule poświęcony przygodom Jamesa Bonda. Więcej szczegółów na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Quantum of Solace i Spider-Man: Web of Shadows w październiku - ilustracja #1

W październiku powinniśmy otrzymać także przeznaczoną na konsole PS3, PS2, NDS, Wii, PSP, Xbox 360 oraz komputery PC produkcję z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. Więcej materiałów o nowym Spider-Manie znajdziecie na oficjalnej stronie. Niestety póki co nic na temat ewentualnego polskiego wydania obydwu gier nic nie wiemy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry