Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2015, 09:20

autor: Góral

Promocja firmy 2K Games na Steamie (m.in. serie BioShock i Borderlands)

W kolejnej promocji w sklepie Steam znajdziemy gry wydawane przez firmę 2K Games. Obniżki cen doczekały się m.in. serie BioShock i Borderlands, NBA 2K15, XCOM: Enemy Unknown i inne tytuły.

W sklepie Steam rozpoczęła się kolejna promocja, która potrwa do 23 marca. Tym razem wydawane przez siebie gry postanowiła przecenić obchodząca 10-lecie istnienia firma 2K Games. Oferta obejmuje różne produkcje, dodatki i pakiety tytułów, które wyszły spod skrzydeł wydawcy. Wśród najciekawszych pozycji można wymienić chociażby XCOM: Enemy Unknown za 4,99 euro (około 20 zł), The Bureau: XCOM Declassified za 3,99 euro (około 16 zł) czy też Borderlands 2 za 4,99 euro (około 20 zł).To oczywiście nie wszystko – pozostałe oferty wypunktowaliśmy poniżej. Przy okazji warto wspomnieć, że to nie jedyna promocja dostępna na Steamie. Do darmowego weekendu załapało się bowiem Tropico 5 i Killing Floor. W obie produkcje można grać bez ponoszenia kosztów do niedzieli wieczorem, a dodatkowo obniżono ich ceny.

2K Games wyprzedaje swoje gry na Steamie. - Promocja firmy 2K Games na Steamie (m.in. serie BioShock i Borderlands) - wiadomość - 2015-03-20
2K Games wyprzedaje swoje gry na Steamie.

Wybrane gry z promocji firmy 2K Games:

Ostatnia aktualizacja: 2015-03-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.