Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2008, 13:01

autor: Virion

Premiera nowej części Nancy Drew już w lipcu

Firma Her Interactive zapowiedziała wydanie nowej części przygodówki, której bohaterką jest czarująca i młoda pani detektyw Nancy Drew.

Firma Her Interactive zapowiedziała wydanie nowej części przygodówki, której bohaterką jest czarująca i młoda pani detektyw Nancy Drew.

Tym razem w Nancy Drew: The Phantom of Venice wraz z naszą bohaterką przeniesiemy się do pełnej tajemnic i sekretów Wenecji. Nancy do miasta gondoli zostaje wezwana na prośbę włoskiej policji w celu rozwikłania serii tajemniczych kradzieży bezcennych artefaktów. Akcja gry toczy się w czasie karnawału, co z pewnością doda grze wiele uroku. W czasie swojego śledztwa Nancy pozna życie i kulturę tego miasta oraz jego mroczne zakamarki. Głównym przeciwnikiem bohaterki będzie złodziej-widmo noszący na twarzy maskę. Wraz z rozwojem fabuły będzie on coraz śmielszy w swoich poczynaniach i tylko od gracza zależy czy zostanie powstrzymany. Jak zapowiada Megan Gaiser z Her Interactive , żeby rozwiązać zagadkę tajemniczych kradzieży Nancy będzie musiała użyć wszystkich swoich umiejętności i nieźle wytężyć intelekt.

Premiera nowej części Nancy Drew już w lipcu - ilustracja #1

Nową odsłonę przygód nieustraszonej pani detektyw będzie można nabyć już w lipcu w sklepach w USA lub za pośrednictwem strony internetowej producenta w cenie 19.99$, czyli około 46 zł. Nancy Drew: The Phantom of Venice jest osiemnastą częścią serii z Nancy w roli głównej. Niestety żadna z nich nie została wydana w naszym kraju.