Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2007, 06:34

Premiera gry Dark Sector w przyszłym roku

Jest już pewne, że w bieżącym roku kalendarzowym nie zobaczymy w sklepach produktu studia Digital Extremes, zatytułowanego Dark Sector. Wydawca tej gry – firma D3 Publisher of America, Inc. – zdecydował się przesunąć jej premierę o kilka miesięcy.

Jest już pewne, że w bieżącym roku kalendarzowym nie zobaczymy w sklepach produktu studia Digital Extremes,zatytułowanego Dark Sector. Wydawca tej gry – firma D3 Publisher of America, Inc. – zdecydował się przesunąć jej premierę o kilka miesięcy.

Premiera gry Dark Sector w przyszłym roku - ilustracja #1

O zmianie w dacie premiery poinformował wczoraj serwis PlayStation Universe, z którym wcześniej skontaktowała się przedstawicielka wydawcy – Tamara Anderson. Nie znamy przyczyn opóźnienia, ale redaktorzy magazynu podejrzewają, że firma D3 Publisher of America, Inc. boi się wydawać obiecujący produkt w gorącym okresie przedświątecznym. Należy pamiętać, że przed końcem bieżącego roku w sklepach zobaczymy m.in. czwartą odsłonę cyklu Grand Theft Auto, a także Halo 3.

Więcej informacji na temat gry uzyskasz za pośrednictwem materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu:

Premiera gry Dark Sector w przyszłym roku - ilustracja #2
Premiera gry Dark Sector w przyszłym roku - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Sector

Dark Sector