Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 maja 2008, 20:44

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do drugiej części serii Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas. Tekst ten w głównej mierze składa się ze szczegółowego opisu przejścia wszystkich siedmiu rozdziałów gry, przypadających na kampanię dla pojedynczego gracza."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do drugiej części serii Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas. Tekst ten w głównej mierze składa się ze szczegółowego opisu przejścia wszystkich siedmiu rozdziałów gry, przypadających na kampanię dla pojedynczego gracza. W poradniku skupiłem się przede wszystkim na przedstawieniu najskuteczniejszych metod zabezpieczania kolejnych pomieszczeń oraz realizacji powierzonych przez komputer zleceń. Dołączone do opisu screeny w wielu przypadkach wzbogaciłem oznaczeniami, podpowiadającymi między innymi, w jaki sposób należy ustawiać się do wykonania konkretnej czynności. W końcowej części poradnika zamieściłem ponadto szereg porad dotyczących zarówno właściwej rozgrywki jak i zdobywania punktów rozwoju w trzech głównych kategoriach. Życzę miłej zabawy. Powodzenia!” - „Stranger”

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2008-05-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2