Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 maja 2008, 17:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: eXperience112

„W oceanicznej zatoce stoi potężny i mocno zniszczony tankowiec. Kiedyś stanowił placówkę naukowo–badawczą tajemniczego projektu „Edehn” nadzorowanego przez rząd i armię. Teraz jest opustoszały i zdewastowany, a po jego mieszkańcach ślad zaginął. Jednak, kiedy zapuścisz się pod pokład, przekonasz się, że w jednej z kajut śpi kobieta... "

„W oceanicznej zatoce stoi potężny i mocno zniszczony tankowiec. Kiedyś stanowił placówkę naukowo–badawczą tajemniczego projektu „Edehn” nadzorowanego przez rząd i armię. Teraz jest opustoszały i zdewastowany, a po jego mieszkańcach ślad zaginął. Jednak, kiedy zapuścisz się pod pokład, przekonasz się, że w jednej z kajut śpi kobieta...

W tej grze zapomnij niemal o wszystkim, do czego przyzwyczaiły Cię inne przygodówki. Nie będziesz tu gromadzić przedmiotów, poszukiwać kolejnych rozmówców i przemieszczać się po lokacjach przy pomocy kursora.

[...]

Kim jest śpiąca kobieta? Co za substancja poprzez kroplówkę sączy się do jej organizmu? Skąd wziął się na jej szyi połyskujący niebiesko amulet? Jaką rolę ma do odegrania w świecie nieznanych dotąd nauce stworzeń? I wreszcie – kim Ty jesteś dla niej...? Na odpowiedź czeka wiele pytań. Zapraszam...” - „Kayleigh”

eXperience112 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry eXperience112 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.