Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 lutego 2007, 19:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Battlestations: Midway

Miło mi zaprezentować wam poradnik do „Battlestations: Midway”, całkiem przyjemnej i grywalnej pozycji, łączącej w sobie dwa gatunki: taktycznej strategii czasu rzeczywistego i zręcznościowego quasi symulatora. Tytułu, którego dynamiczna akcja toczy się w latach 40 ubiegłego wieku na Pacyfiku i koncentruje na starciach dwóch potęg militarnych – Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Cesarstwa Wielkiej Japonii.

„Miło mi zaprezentować wam poradnik do „Battlestations: Midway”, całkiem przyjemnej i grywalnej pozycji, łączącej w sobie dwa gatunki: taktycznej strategii czasu rzeczywistego i zręcznościowego quasi symulatora. Tytułu, którego dynamiczna akcja toczy się w latach 40 ubiegłego wieku na Pacyfiku i koncentruje na starciach dwóch potęg militarnych – Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Cesarstwa Wielkiej Japonii. Potęg morskich, gwoli ścisłości.

Znajdziecie tutaj bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich epizodów składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, a także wszystkich misji-wyzwań (dodatkowych). Solucja dotyczy średniego poziomu trudności (regular) w grze. Mało tego – postarałem się również wykonać bardzo ciężką pracę i dostarczyć wam informacji na temat (prawie) wszystkich celów ukrytych w tych misjach (czyli już zupełnych bonusów). Opisy przejść poszczególnych aktów historii okrasiłem także stosownymi rycinami map.

Życzymy wam więc – ja i Rita Hayworth z obrazka obok – miłej lektury i takiej samej liczby startów co i lądowań na wszelkich „pływających lotniskach” dla wszystkich waszych samolotów, oraz stopy wody pod kilem dla waszych pancerników.” - „PaZur’76”

Battlestations: Midway - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Battlestations: Midway w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.