Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2005, 18:21

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Battlefield 2

Poradnik do taktycznej gry akcji „Battlefield 2”. Znajdziecie w nim analizę poszczególnych map, charakterystykę profesji, opis dostępnego uzbrojenia oraz pojazdów, a także rozwinięcie ważniejszych aspektów rozgrywki w dziale ABC żołnierza.

„Pisanie poradników do gier typu Battlefielda jest rzeczą trudną. Nie można powiedzieć, że grę „przeszedłem”, „znam na pamięć”. Nie ma tutaj bossów do pokonania na każdym poziomie. Nie można rozpracować schematycznego do bólu, komputerowego AI. Tutaj naszym przeciwnikiem jest najbardziej nieprzewidywalna istota na Ziemi – człowiek. Dlatego pisanie obszernych strategii wojskowych mija się zupełnie z celem. Wszystko i tak weryfikują nasze manualne zdolności i psychika. To, co zobaczycie i przeczytacie na kolejnych stronach, to jedynie zbiór spostrzeżeń, jakie udało mi się wysnuć, grając w tę grę bez opamiętania od premiery. Zdawałem sobie sprawę, jak ciężko zaspokoić ambicje poszczególnych graczy. Dlatego mój poradnik powstał z myślą o nowicjuszach. Gracze doświadczeni, którzy spędzili nad poprzednimi częściami kilkaset godzin nie znajdą tu nic zaskakującego.” - „eJay”

Battlefield 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Battlefield 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.