Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 września 2005, 19:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: American Conquest: Fight Back

Poradnik do strategii „American Conquest: Fight Back” pomoże dowodzić okrutnymi kolonizatorami walczącymi o przejęcie indiańskich ziem i złota w kilku historycznych kampaniach.

„... no, właściwie na podbój, i to nie byle jaki. Będziemy dowodzić okrutnymi kolonizatorami walczącymi o przejęcie indiańskich ziem i złota. Mimo naszej przewagi technologicznej walka z wrogiem nie będzie niczym prostym. Przeciwnik jest znacznie liczniejszy i szybki w ataku, dlatego lepiej nie prowokować niepotrzebnie Indian, by przypadkiem nie stracić skalpu :) A tak poza tym złotym sposobem na walkę z dzikimi ludami jest taktyczne podejście do sprawy i w pełni zaplanowane i precyzyjne działanie jak na prawdziwego stratega przystało. A ufam, że takim jesteś mój drogi czytelniku. Nie? Głowa do góry, ten poradnik zrobi z Ciebie prawdziwego stratega. Przynajmniej mam taką nadzieję... :)” - „Night Driver”

American Conquest: Fight Back - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry American Conquest: Fight Back w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.