Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 maja 2004, 17:48

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Age of Wonders II: The Wizard’s Throne

Poradnik do strategicznej gry turowej Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne. Znajdziecie tu porady poświęcone zasadom rozgrywki, spis dostępnych jednostek oraz ich atrybutów, listę dostępnych czarów, a także opisy przejścia wszystkich etapów kampanii.

„Witamy w poradniku do gry Age of Wonders 2 – The Wizard’s Throne. Każdy fan fantasy z pewnością nie raz marzył o wcieleniu się w postać potężnego Czarodzieja dowodzącego wieloma armiami i to właśnie umożliwi Wam AOW2. Nie tylko będziecie rozkazywać licznemu wojsku, ale także przeżywać przygody bohaterów tworzących legendy.

Przede wszystkim pragnę zaznaczyć, że poradnik ten nie jest instrukcją obsługi, więc nie ma tu opisu wszystkich opcji menu. Porady tu zawarte pomogą Ci w osiągnięciu zwycięstwa, lecz pamiętaj, że w grach strategicznych zwyciężyć można różnymi sposobami. Dlatego radzimy traktować nasze wskazówki jako punkt wyjścia do tworzenia własnych strategii. Zanim przejdziecie do poradnika, polecamy zapoznać się z uwagami, oraz legendą i oznaczeniami w tekście i na mapach.” - „Klatry” & „Gengar”

Age of Wonders II: The Wizard’s Throne - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Age of Wonders II: The Wizard’s Throne w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.