Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 6 czerwca 2006, 14:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Piąte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne!

Mamy przyjemność poinformować, że piąte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Mamy przyjemność poinformować, że piąte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Uaktualnienie to tradycyjnie nowe opisy gier, setki kodów oraz kilkadziesiąt trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz recenzje i zapowiedzi.

Wśród nowych materiałów, nie mogło zabraknąć doskonałych poradników. Zwracamy waszą szczególną uwagę na ogromny, trzyczęściowy poradnik do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, liczący łącznie 270 stron! Miłośnicy pięknej pani archeolog również nie mają powodów do zmartwień, gdyż nasz update zawiera także opis przejścia do przebojowej gry Tomb Raider: Legenda.

Uaktualnienie pełne (dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktualizowali Encyklopedii) zajmuje 780 MB, natomiast ci którzy są z update’ami na bieżąco muszą pobrać pakiet zajmujący 185 MB.

Piąte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Piąte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 2006 to czwarta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmujące ponad 6000 gier na 9 platform sprzętowych (ponad 4 tysiące gier na PC), jest pierwszym wydawanym zarówno w wersji DVD jak i 4xCD. Wersja DVD, nieco bogatsza, różni się od CD tym, iż zawiera więcej filmów, a każdemu opisowi gry towarzyszy 6 zamiast 2 screenshotów. Encyklopedie możecie kupić m.in. w naszym sklepiku.