Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2006, 10:04

PeCetowa edycja gry OutRun 2: Coast 2 Coast gotowa

W opublikowanym wczoraj oficjalnym oświadczeniu prasowym, firma SEGA zakomunikowała, że prace nad PeCetową edycją gry OutRun 2006: Coast 2 Coast zostały zakończone.

W opublikowanym wczoraj oficjalnym oświadczeniu prasowym, firma SEGA zakomunikowała, że prace nad PeCetową edycją gry OutRun 2006: Coast 2 Coast zostały zakończone.

PeCetowa edycja gry OutRun 2: Coast 2 Coast gotowa - ilustracja #1

Program osiągnął „złoty” status i powędrował do tłoczni. Przygotowana przez brytyjskie studio Sumo Digital Ltd. gra trafi na europejski rynek jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 23 czerwca. Cztery dni później swoją wersję dostaną Amerykanie. Pod dużym znakiem zapytania stoi kwestia publikacji OutRun 2006: Coast 2 Coast w naszym kraju. Żaden z rodzimych dystrybutorów nie ogłosił planów wydania tej gry w Polsce.

PeCetowa edycja gry OutRun 2: Coast 2 Coast gotowa - ilustracja #2

OutRun 2006: Coast 2 Coast to wyścigi samochodowe, które powstały z okazji dwudziestolecia pamiętnej serii. Wspomniany cykl został zapoczątkowany w 1986 roku na automatach coin-op dzięki wysiłkom słynnego japońskiego projektanta nazwiskiem Yu Suzuki. Po długiej nieobecności marka powróciła na rynek wraz z komercyjna premierą dwóch wersji OutRun 2 (maszyny coin-op i system Xbox), natomiast za sprawą niniejszej pozycji korporacja Sega chce dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców, ponieważ wśród docelowych platform sprzętowych figurują komputery PC, PlayStation 2, Xbox i PlayStation Portable (wersje na konsole są już obecne na rynku).

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat OutRun 2: Coast 2 Coast, skorzystaj z materiałów zawartych na łamach naszego serwisu: