Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2006, 14:57

autor: Krooliq

Paraworld kolejny raz opóźniony

Studio developerskie Sunflowers Interactive, odpowiedzialne za produkcję strategii o nazwie Paraworld, poinformowało dziś, że debiut rynkowy tego tytułu zostanie kolejny raz opóźniony. Aktualnie twórcy mówią, że program ukaże się pod koniec sierpnia bieżącego roku, ale dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

Studio developerskie Sunflowers Interactive, odpowiedzialne za produkcję strategii o nazwie Paraworld, poinformowało dziś, że debiut rynkowy tego tytułu zostanie kolejny raz opóźniony. Aktualnie twórcy mówią, że program ukaże się pod koniec sierpnia bieżącego roku, ale dokładna data nie została jeszcze ujawniona, a czas zyskany przez rzeczony poślizg zostanie wykorzystany na zbalansowanie gry oraz sprawdzenie jej pod kątem rozgrywek w trybie multiplayer.

Paraworld kolejny raz opóźniony - ilustracja #1

 

Akcja Paraworld będzie rozgrywać się w czasach prehistorycznych. Dinozaury wcale nie wyginęły i mają się nadzwyczaj dobrze, nieustannie zagrażając zamieszkiwanym przez ludzi terytoriom. Obejmujemy dowództwo nad jednym z tutejszych klanów starając się przeżyć w nietypowej rzeczywistości. Gra zachowa wszystkie elementy standardowych RTS-ów, przy czym zostanie unowocześniony moduł zarządzania jednostkami, który ma ułatwić kontrolowanie pojedynczych wojaków. Grę oparto na bardzo wydajnym silniku graficznym, dzięki któremu cały świat Paraworld będzie trójwymiarowy. Spore rozmiary map umożliwiły zaimplementowanie do gry nawet największych dinozaurów pokroju słynnego T-Rexa. Co ciekawe, wiele z nich będzie można spróbować udomowić czy nawet wykorzystywać w walkach z innymi klanami.

Paraworld kolejny raz opóźniony - ilustracja #2

 

Więcej informacji na temat Paraworld znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.