Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2007, 16:00

autor: Major Doktor Upiorna

Nowe informacje nt. trybu multiplayer w grze Two Worlds

Firma wydawniczy SouthPeak Games zdradziła szczegóły odnośnie rozgrywki wieloosobowej w przygotowywanym przez nich projekcie. Tryb fabularny przeznaczony dla jednego użytkownika zostanie zupełnie oddzielony od modułu multiplayer. Stworzywszy własną postać będzie się miało sposobność przystąpienia do maksymalnie ośmioosobowej drużyny przemierzającej poszczególne lokacje.

Firma wydawnicza SouthPeak Games zdradziła szczegóły odnośnie rozgrywki wieloosobowej w przygotowywanym przez nią projekcie. Tryb fabularny przeznaczony dla jednego użytkownika zostanie zupełnie oddzielony od modułu multiplayer. Stworzywszy własną postać będzie się miało sposobność przystąpienia do maksymalnie ośmioosobowej drużyny przemierzającej poszczególne lokacje. Podczas współpracy gracze otrzymają możliwość porozumiewania się między sobą, celem dobrej współpracy oraz wymieniania się posiadanym sprzętem.

Melanie Mroz, przedstawicielka wspomnianej firmy, w następujący sposób wypowiada się na temat niniejszego projektu: „Jesteśmy podekscytowani postępem w pracach nad trybem multiplayer, jednak przeprowadzenie wszystkich testów wymaga od nas przesunięcia wcześniej ustalonej daty premiery. Przede wszystkim chcemy wykorzystać potencjał Two Worlds tak, aby użytkownik miał poczucie, że warto było poczekać na niniejszą grę”.

W ramach małego przypomnienia: gra Two Worlds swoją premierę u naszych zachodnich sąsiadów miała już 9 maja, natomiast w Polsce najprawdopodobniej pojawi się ona w nadchodzącym miesiącu. Spore przesuniecie ma nastąpić w Stanach Zjednoczonych, gdzie owa pozycja na sklepowe półki ma trafić dopiero w lipcu. W najbliższym czasie na łamach naszego serwisu pojawią się szczegółowe informacje odnośnie polskiej premiery Two Worlds.