Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2007, 18:08

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice

O tym, że tytuł Pursuit Force ma mieć swoja kontynuację informowaliśmy Was już w połowie stycznia. Obecnie w sieci pojawiły się pierwsze obrazki ukazujące tę szybką grę akcji oraz szczegóły na jej temat. Użytkownicy powinni spodziewać się możliwości wcielenia się w jedna z pięciu postaci i ponownego przystąpienia do elitarnego oddziału, ścigającego przestępców.

O tym, że tytuł Pursuit Force ma mieć swoja kontynuację informowaliśmy Was już w połowie stycznia. Obecnie w sieci pojawiły się pierwsze obrazki ukazujące tę szybką grę akcji oraz szczegóły na jej temat. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, przekazanymi przez przedstawicieli firmy Sony użytkownicy powinni spodziewać się możliwości wcielenia się w jedną z pięciu postaci i ponownego przystąpienia do elitarnego oddziału, ścigającego przestępców.

Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice - ilustracja #1

Developerzy zdradzili, że na gracza będzie czekało dwanaście rodzajów pojazdów na czele z autobusami, rowerami, helikopterami, a nawet łodziami. Podczas dwudziestu godzin rozgrywki wypełnionej akcją wykorzysta się niezwykle rozbudowany arsenał, zawierający trzydzieści typów broni (m.in. pistolet, wiatrówka i karabin maszynowy).

Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice - ilustracja #2

Wszystko to przyda się w starciach z ośmioma niebezpiecznymi gangami, grasującymi po wirtualnym mieście o nazwie Capital City. Poza piątką doskonale znanych grup przestępczych, pojawią się też trzy nowe: specjaliści od rabowania banków, eksperci w dziedzinie aranżowania zasadzek i oszuści, wdzierający się w szeregi policji poprzez łapówkarstwo. Producenci wyjawili, że poza zwykłymi misjami przygotowują także wiele zadań, wymagających zmierzenia się z quasi bossami. W poziomach tych użytkownik będzie musiał wykazać się zdecydowanie większą czujnością i refleksem.

Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice - ilustracja #3