Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2007, 17:00

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Nowe informacje nt. gry Halo 3

Jeżeli wierzyć zapowiedziom to gra Halo 3 pojawi się na sklepowych półkach pod koniec września br. pomimo tego, że premiera zbliża się wielkimi krokami, to nadal niewiele wiemy na temat tej niezwykle wyczekiwanej produkcji.Szczęśliwie w sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie trybu multiplayer.

Jeżeli wierzyć zapowiedziom to gra Halo 3 pojawi się na sklepowych półkach pod koniec września br. Pomimo tego, że premiera zbliża się wielkimi krokami, to nadal niewiele wiemy na temat tej niezwykle wyczekiwanej produkcji. Wydawać by się mogło, że firma Bungie Software szykuje dla miłośników tytułów spod znaku Halo wielką niespodziankę.

Nowe informacje nt. gry Halo 3 - ilustracja #1

Szczęśliwie w sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie trybu multiplayer, który powinien dać posiadaczom systemu Xbox 360 wiele interesujących wrażeń. Zgodnie z tymi doniesieniami gracze mogą spodziewać się zabawy wieloosobowej poprzez usługę Xbox Live bądź łącząc ze sobą posiadane konsole. Dzięki takiej opcji nawet czterech użytkowników będzie mogło współpracować i zsumować swoje siły w starciach z oponentami. Mamy nadzieję, że rozwiązanie to przypadnie do gustu wszystkich zainteresowanych grą Halo 3.