Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPPS2
Okładka Pursuit Force: Extreme Justice (PSP)

Pursuit Force: Extreme Justice

Pursuit Force: Extreme zabiera nas w świat efektownych pościgów policyjnych.

Akcji | TPP | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Pursuit Force: Extreme Justice (PSP)

data premiery gry:

anulowana

PS2

7gru2007

PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pursuit Force: Extreme Justice jest kontynuacją gry akcji, udostępnionej w 2005 roku wyłącznie posiadaczom PlayStation Portable. Przygotowywanie sequela rozpoczęto jednak nie tylko z myślą o owej kieszonkowej platformie, ponieważ zdecydowano się na równoległy developing wersji dla PlayStation 2. Obie edycje traktują oczywiście o tym samym, czyli o efektownych pościgach policyjnych.

Ponownie trafiamy więc w rejon fikcyjnej metropolii o nazwie Capital City, aby wstąpić do elitarnego oddziału, zajmującego się walką z przestępczością. Tę ostatnią szerzy nie tylko pięć gangów, znanych z części pierwszej (dalekowschodni The Killer 66, włoski The Capelli Family, militarny The Warlords etc.), gdyż w wirtualnym świecie znalazło się miejsce dla dwóch nowych grup zbrodniarzy – The Syndicate (specjaliści od rabowania banków) i The Raiders (eksperci w dziedzinie aranżowania zasadzek).

Nasze działania, czyli głównie pościgi piesze, samochodowe, motocyklowe, nawodne lub powietrzne, wspomagają cztery nigdzie nie prezentowane wcześniej postaci: Ash, Sarah, Preach i Gage. Na każdy błąd czekają jednakże rywalizujący z nami policjanci, skupieni w konkurencyjnym oddziale "Żmij". Musimy więc pokazać im, że jesteśmy najlepsi i nie bać się, gdy przychodzi przykładowo skakać z helikoptera na czołg i obezwładnić jego załogę albo szaleńczo mknąć poduszkowcem i kierować ogniem przy okazji.

Tryb single player zawiera trzy poziomy trudności, skutecznie zapobiegające pojawianiu się uczucia nudy. Ponadto developerzy z Bigbig Studios zdecydowali się na wprowadzenie opcji zabawy wieloosobowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 217 głosów czytelników.

Gry podobne do Pursuit Force: Extreme Justice

Klasyfikacja PEGI Pursuit Force: Extreme Justice

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Pursuit Force: Extreme Justice

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Sony przejmuje firmy odpowiedzialne za powstanie gier MotorStorm i Pursuit Force
Sony przejmuje firmy odpowiedzialne za powstanie gier MotorStorm i Pursuit Force

wiadomość20 września 2007

Brytyjska firma Evolution Studios przestała być niezależnym producentem gier video. Twórców MotorStorma wziął pod swoje skrzydła koncern Sony Computer Entertainment, o czym wczoraj poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice
Nowe informacje nt. gry Pursuit Force: Extreme Justice

wiadomość21 maja 2007

O tym, że tytuł Pursuit Force ma mieć swoja kontynuację informowaliśmy Was już w połowie stycznia. Obecnie w sieci pojawiły się pierwsze obrazki ukazujące tę szybką grę akcji oraz szczegóły na jej temat. Użytkownicy powinni spodziewać się możliwości wcielenia się w jedna z pięciu postaci i ponownego przystąpienia do elitarnego oddziału, ścigającego przestępców.

Policyjnych pościgów ciąg dalszy

wiadomość18 stycznia 2007

Gra akcji o nazwie Pursuit Force była jedną z najlepszych pozycji, dostępnych w początkowym okresie rynkowego bytu PlayStation Portable. Zachęceni sukcesem autorzy opracowują teraz sequel owego produktu, oznaczony podtytułem Extreme Justice. Premiera kontynuacji nastąpi latem bieżącego roku nie tylko na platformie PSP, gdyż grę otrzymają także posiadacze PlayStation 2.

PS2
PSP