Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 10:18

autor: Krooliq

Neverwinter Nights 2 we wrześniu

Na początku bieżącego miesiąca pisaliśmy, że wedle zaktualizowanego planu wydawniczego koncernu Atari, Neverwinter Nights 2 zadebiutuje w europejskich sklepach dopiero 21 września 2006 roku. Wówczas wiadomość ta nie była jeszcze pewna...

Na początku bieżącego miesiąca pisaliśmy, że wedle zaktualizowanego planu wydawniczego koncernu Atari, Neverwinter Nights 2 zadebiutuje w europejskich sklepach dopiero 21 września 2006 roku. Wówczas wiadomość ta nie była jeszcze pewna, gdyż na oficjalnej stronie gry wciąż widniała informacja o letnim terminie premiery. Dziś Shane K. DeFreest, przedstawiciel producenta programu, firmy Obsidian Entertainment, postanowił nie trzymać nas dłużej w niepewności i ujawnił, że choć oficjalne oświadczenie prasowe ukaże się w późniejszym terminie, to już teraz może nam zdradzić, że „dwójka” ukaże się na pewno we wrześniu.

Neverwinter Nights 2 we wrześniu - ilustracja #1

 

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Neverwinter Nights 2 to sequel jednej z najpopularniejszych gier cRPG ostatnich lat. A fabuła drugiej odsłony osadzona została w dobrze znanym miłośnikom pierwszej części świecie Forgotten Realms i rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w „jedynce”.

 

Neverwinter Nights 2 we wrześniu - ilustracja #2

 

Więcej informacji na temat programu znajdziecie na łamach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Neverwinter Nights 2

Neverwinter Nights 2